BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Odzyskana miłość

Ocena:
(2 opinii)

Jak pokonać kryzys małżeński mądrze, a nie łatwo? Autor, znany rekolekcjonista i duszpasterz, opisuje w poradniku dwie podstawowe reguły miłości: wierność i stanowczość. Uczy, jak kochać naszych najbliższych bezwarunkowo, a jednocześnie bronić się przed skrzywdzeniem.

Książka ks. dra Marka Dziewieckiego przedstawia miłość prawdziwą, dojrzałą, opartą na sakramencie małżeństwa.

W kolejnych rozdziałach autor przedstawia etapy dojrzewania do miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Ukazuje sposób wychodzenia z kryzysu małżeńskiego poprzez wybaczenie i pojednanie.

Sposobem na pokonanie wszelkich kryzysów jest zaufanie Chrystusowi. Zawierzenie modlitwie umacnia małżeństwa i rodziny, a także pozwala pokonać największe trudności.

Warto pamiętać, że Jezus jest prawdziwym Mistrzem Miłości. Nie wskazuje rozwiązań łatwych, które proponuje człowiekowi współczesny świat, lecz rozwiązania prawdziwe.

Ten, kto kocha Bożą dojrzałą miłością, uczyni wszystko, by bliska mu osoba była szczęśliwa i realizowała swoje życiowe powołanie w pełni szczęścia i radości.

Jest to poradnik przeznaczony dla każdego małżeństwa, ponieważ w każdym związku zdarzają się kryzysy. Dzięki tej publikacji dowiemy się, jak skutecznie przezwyciężać trudności.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Jesteś katolikiem - uwież

Z tą książką można pokonać każdy kryzys małżeński . Uwierz w to naprawdę .

autor opinii: Adam Trojan

Pierwsza przeczytana przeze mnie książka tego autora - księdza i od razu miłe rozczarowania a właściwie zachwyt. Pięknie napisana, mądre przykłady dające do myślenia, co ja powinienem zrobić aby uratować swoje małżeństwo czy rodzinę. Jak ważna jest wiara i miłość w życiu.

autor opinii: Elżbieta Szczepkoska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 152
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7595-845-4

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Odzyskana miłość Odzyskana miłość
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...