BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Ojciec Pio i szatan

Ocena:
(8 opinii)

Historia fizycznej i psychicznej walki Ojca Pio z szatanem. Opowiedziana z odwołaniem się do najbardziej wiarygodnych i poruszających dokumentów procesu kanonizacyjnego. Zawiera świadectwo ks. Gabriela Amortha, kapłana egzorcysty, który spotykał się ze świętym zakonnikiem ze stygmatami przez ponad dwadzieścia lat. Ujawnia mało znane lub zupełnie nieznane epizody tajemniczej historii, rzucające szczególne światło na postać najbardziej kochanego świętego minionego stulecia.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna :)

Koniecznie warto przeczytać . Polecam :)

autor opinii: Mateusz Malinowski

Dobra książka,w ciekawy sposób ujęty temat, generalnie poruszany w każdej książce o Ojcu Pio, jednak o wiele bardziej rozwinięty. Polecam.

autor opinii: Krzysztof Król

Ojciec Pio i sztan

Wspaniała książka. Szkoda , że kapłani tak mało nam mówią o sposobach działania złego ducha w naszym życiu. Myślę że każdy kto przeczyta tą książkę będzie pragnął być lepszym człowiekiem, by w wieczności dostać się do Nieba . I nie żyć w świecie niewoli, nienawiści i egoizmu oraz wiecznego cierpienia. Anna

autor opinii: Anna Bartczak

polecam!!!

Lektura niezwykła. Niezwykłe doświadczenia , szczególnie nocą np. podczas snu czułam się wybudzana jakby ktoś podchodził do mnie i chciał ze mną walczyc no i więcej ,ale się nie bałam chociaż, pomimo że sobie obiecałam co i też uczyniłam doczytac ją ,prosiłam jednak Boga aby mi dopomógł więc książka myślę że robi na czytającym wrażenie. polecam

autor opinii: Danuta

Ojciec Pio i szatan

Książka jest bardzo poruszająca rewelacyjna i bardzo mocno polecam do zakupu i przeczytania.

autor opinii: Anita Siczek

Szatan istnieje!

Tak to prawda. I nie uciekajmy w ogólnoświatowe WYPARCIE ..."piekła nie ma"... bo to nie usunie PRAWDY . Każdy powinien fizycznie doświadczyć nienawiści szatana. Ja otrzymałam tę wielką łaskę...raz...zapamiętam ją do końca życia. I przez całą wieczność chcę za nią dziękować BOGU :-)

autor opinii: Lucyna :-)

Polecam

Jeżeli chcesz poznać bliżej to, co Ojciec Pio zrobił dla nas, ile walki, siły i samego siebie oddal dla naszego zwrócenia się do Jezusa sięgnij po tę książkę. Przeczytasz ją w jeden dzień ;O)

autor opinii: Dorota

warto ....bo

przeczytałam już wiele książek na temat Ojca Pio, ale ta jest szczególna. Opisuje nieustającą walkę z szatanem, ujawnia przerażające diabelskie metody "pracowania" nad o. Pio. Po przeczytaniu uświadamia jak funkcjonuje szatan i w ilu sytuacjach życia codziennego jego sposoby działania się przejawiają.... kto o tym myśli? kto ma tego świadomość? kto z nas dzisiaj świadomie walczy z szatanem?

autor opinii: Beata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: Edycja św. Pawła
Wydanie: Częstochowa 2009
ISBN: 978-83-7424-468-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Ojciec Pio i szatan Ojciec Pio i szatan
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...