BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Opowieść biblijna. Na ścieżkach Ewangelii

Ocena:
(1 opinii)

Jest to bez wątpienia książka dla całej rodziny, doskonała na chwile wspólnego czytania. W interesujący, nowatorski sposób zapoznaje dzieci z treścią Ewangelii.

Autorka opisuje wydarzenia biblijne, opowiadając równocześnie o przygodach małego Szymka, chłopca, który żyje w czasach Pana Jezusa i spotyka Go osobiście.

Razem z Szymkiem i my poznajemy Pana Jezusa oraz Jego naukę. I to w taki sam sposób, jak Jego uczniowie, przyjaciele, a także wszędobylskie, ciekawskie dzieciaki, kochające Mistrza z Nazaretu całym sercem.

W trakcie lektury nasze dzieci niejeden raz roześmieją się, słuchając o przygodach niesfornego osiołka Kałpciate Ucho – najlepszego Szymkowego przyjaciela.

Innym razem wzruszą się dobrocią i miłością Pana Jezusa. A my, dorośli, śmiejmy się i wzruszajmy razem z nimi.

Książkę można śmiało ofiarować dziecku jako prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo ciekawa pozycja dla dzieci od 5 lat

Mój synek słucha tych opowieści jak zaczarowany i wstaje rano wcześniej, żeby przed przedszkolem posłuchac choć jednej opowieści. Syn nie chce czytac nic innego, dlatego cieszę się, że tych opowiadań jest aż tyle (bo aż 230 stron). Fajne jest tez to, że opowiadania sa w miarę krótkie. Zostaje miejsce na rozmowę z dzieckiem o tym, co wązne i jak on to rozumie. Mam nadzieję, że dzięki tym opowieściom o Jezusie synek wyciągnie wnioski i stanie sie lepszy, grzeczniejszy i uczynniejszy. Bo ostatnio zachowywał się, jakby miał diabła pod skórą :( Fajny sposób, żeby opowiedzieć dziecku i przyblizyc mu znane wydarzenia z Biblii NT. Według mnie mogłoby byc więcej ilustracji, ale mojemu dziecku to jednak w ogóle nie przeszkadza ;)

autor opinii: Katarzyna Czeresniak

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Edycja świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2015
ISBN: 978-83-7797-335-6

Zobacz również

Opowieść biblijna. Na ścieżkach Ewangelii
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...