BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Opowieści misia Tulisia. Bajki dla chorusków i nie tylko…

Ocena:
(1 opinii)

Książka zawiera 5 opowiadań o dzieciach, które trafiły do pewnego bardzo bajkowego szpitala. Każde z nich przeżywa odrębną historię – jedno boi się zastrzyków, inne bardzo mocno tęskni za rodzicami. Przyjacielem ich wszystkich i „pocieszanką” jest sympatyczny, pluszowy Miś Tuliś (bo można go przytulać). To jego autor uczynił narratorem opowieści. Oprócz misia, dzieci poznają przemiłego Doktorka Humorka i niezastąpioną siostrę Petronelę, którzy opiekują się małymi pacjentami. Zaskakujące zdarzenia, nieprzewidywalne zakończenie każdej z przygód na pewno nie pozwolą się nikomu z Czytelników nudzić.

Ta książka chciałaby pomóc smutnym dzieciom rozchmurzyć buzie i pozwolić im zapomnieć na kilka chwil o przykrościach związanych z chorobą. Dlatego, oprócz pięknie napisanego tekstu, wydawca zadbał o wyjątkowe, plastelinkowe, sympatyczne ilustracje, które wykonała pani Beata Zdęba.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bombowy Bombik

Polecam. Autor mówi w przystępny i mądry sposób o problemach dotyczących dzieci. Książka ma cechy biblioterapeutyczne, można ją także wykorzystywać w pracy z grupą. Polecam całą serię.

autor opinii: Urszula Ferdynus

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2007
ISBN: 978-83-7424-229-5

Zobacz również

Opowieści misia Tulisia. Bajki dla chorusków i nie tylko…
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...