BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Osobowość plus dla rodziców

Ocena:
(5 opinii)

Czy to jest moje dziecko? Wcześniej lub później zdarza się to każdemu rodzicowi. Może się zdarzyć w zaciszu własnego domu albo w sklepie spożywczym, gdy już ci się wydaje, że wiesz jak sobie radzić i postępować z własnym dzieckiem... niespodzianka! Dlaczego nie zachowuje się tak, jak tego oczekujesz? Dlaczego tak bardzo różni się od swojej siostry?

Autorka bestsellerów Florence Littauer wykorzystuje wypróbowane zasady z jej popularnej książki "Osobowość Plus" (ponad milion sprzedanych egzemplarzy), by ci pomóc określić i zrozumieć typ osobowości twojego dziecka, żebyś mógł je lepiej wychowywać, dyscyplinować i motywować.

Warunkiem bycia dobrym rodzicem jest rozumienie i szanowanie osobowości każdego dziecka. Będzie to miało miejsce tylko wówczas, gdy zrozumiesz cztery podstawowe typy osobowości charakteryzujące wszystkich - dorosłych i dzieci. Ten kompletny przewodnik daje ci wszystko, czego potrzebujesz - kwestionariusze osobowości i profile, zasady wzajemnego oddziaływania dla każdej kombinacji osobowości rodzic/dziecko, przejrzyste tabele referencyjne i inne pomoce.

Osobowość Plus dla Rodziców przedstawia w jaki sposób:

  • określić typ osobowości - twojej własnej i twojej rodziny
  • natychmiast zastosować praktyczne spostrzeżenia
  • zrozumieć jak najskuteczniej wychowywać każde dziecko
  • zyskać radość i pewność siebie w rodzicielskich obowiązkach
  • wnieść spokój i harmonię do swojego domu.

Wkrótce będziesz mógł powiedzieć z pewnością siebie (i z uśmiechem) "Tak, to jest moje dziecko!"

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Koszmarne tłumaczenie

Świetna książka w oryginale, ale to tłumaczenie jest tak koszmarne, że trudno doczytać do końca bez obrzydzenia. Google translate chyba by lepiej przetłumaczyło!

autor opinii: Ola Porębska

Polecam!!!

Polecam przeczytanie tej książki każdemu rodzicowi. Pomoże ona zrozumieć niektóre zachowania dzieci i spowoduje, że będziemy inaczej patrzeć na niektóre "wybryki" naszych pociech.

autor opinii: Asia

Książka godna polecenia

Książki Florence Littauer "Osobowość plus" czy "Osobowość plus dla małżeństw" pozwalają lepiej funkcjonować w codziennych kontaktach z ludźmi; unikać konfliktów w pracy czy z najbliższymi. "Osobowość plus dla rodziców" polecam wszystkim rodzicom ( i nauczycielom), którzy chcą wspomóc rozwój swoich dzieci, uniknąć błędów wychowawczych i przestać się zamartwiać: co z moim dzieckiem jest nie tak?

autor opinii: Sylwestra Lipka

książka Świetna!!!

Bardzo mi sie pobobała

autor opinii: annajarczykkopacz

Lektura obowiązkowa dla rodziców

Moja wnuczka jest słonecznym sangwinikiem /tak jak ja/,dlatego jej rodzice już teraz powinni wiedzieć jakich błędów unikać,by wyrosła z niej nie tylko osoba niosąca radość innym,czarująca gaduła.Trzeba nauczyć sangwinika zachowania równowagi między zabawą a dyscypliną.Dla dobra dziecka,ale i innych, konieczne jest wyznaczanie mu celów i pomoc w ich osiąganiu.Jak trudno jest realizować jakieś zadanie,gdy przestaje nas bawić... Wszyscy świadomi rodzice powinni tę książkę znać,najlepiej jeszcze przed narodzinami dziecka.

autor opinii: Krystyna Wiśniewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 194
Wydawnictwo: Logos
Wydanie: Warszawa 2005
ISBN: 83-86941-39-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Osobowość plus dla rodziców Osobowość plus dla rodziców
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...