BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości

Ocena:
(4 opinii)

Pan Bóg uzdrawia wszystkich.
Pan Bóg nie uzdrawia wszystkich.
Oba zdania są prawdziwe.

Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, od ponad dwudziestu lat modli się we wspólnocie Kościoła. Doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary, jednak niedawno w jego życiu nastąpił przełom. Przełom w sposobie myślenia o Panu Bogu.

Autor opisał swoje doświadczenia oraz historie ludzi, którzy podobnie jak on na własnej skórze odczuli potężną siłę Miłości. Zero wymądrzania się. Zero teoretycznych rozważań. Zero nachalnej propagandy. 100% żywego doświadczenia wiary.

Ta książka to 44 dobre wiadomości. O Wszechmogącym, który uzdrawia i ludziach, którzy mu zaufali. Przekonaj się, kim jest Bóg i pozwól mu działać w Twoim życiu. Uwielbiaj i rób, co chcesz!

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Przekonał mnie

Nie spodziewałam się, że tak młody człowiek zdoła mnie do czegoś przekonać swoimi słowami, a jednak nie tylko przekonał ale udowodnił że nie wolno się zamykać na ludzi ze względu na wiek. Od każdego można się czegoś nauczyć – zwłaszcza od Boga i ludzi, którzy sa z Bogiem blisko i wciąż szukają drogi, by być jeszcze bliżej. Taki włąśnie zdaje się być Jakimowicz.

autor opinii: Hania Krenz

Bóg 180 stopni

Jakimowicz znalazł prosty sposób na to, żeby zmienić nasze myślenie o Bogu o 180 stopni. Wszystkie poglądy, do których tak łatwo się przyzwyczailiśmy wywraca do góry nogami i robi to w bardzo zabawny i klarowny sposób – taki, że nie można mu odmówić racji. Wciągnęła mnie i otworzyła oczy na wiele spraw.

autor opinii: Irek Waśkiewicz

Nowicjuszka poznaje Boga

Tak naprawdę od niedawna zaczęłam poznawać Kościół. Boga i to, jak bardzo jest mi w życiu potrzebny. Często jednak trafiam, jeśli chodzi o literaturę na jakieś zadufane górnolotne pisma, które nijak się nie mają do rzeczywistości. Wpadła mi w ręce ta książka i wreszcie poczułam, że można o Kościele i Bogu pisać prosto, bez zadęcia, a jednocześnie przekazywać jasne i szczere wartości, wokół których powinna kręcić się wiara. Na pewno poszerzył mój pogląd na chrześcijaństwo.

autor opinii: Kira Tur

44 na plus

To naprawdę są 44 dobe wiadomości, które krzepią. Pokazują, że nie tylko ty czasem wątpisz i się zastanawiasz nad sensem wszystkich słów Biblii. Pokazuje, że każdy ma prawo rozważać i pisać o tym. Jakimowicz ma niezwykłą charyzmę dzięki której książka jest przyjemna w odbiorze.

autor opinii: Jacek B

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Znak
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-240-3870-1

Zobacz również

Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości
29.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...