BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Ojciec Pio. Święty na przekór

Ocena:
(1 opinii)

Mówiono, że oszukuje ludzi, zbija na nich majątek, nie słucha władz kościelnych. Szeptano, że jest opętany przez diabła lub przynajmniej chory psychicznie, co miałoby tłumaczyć nadzwyczajne fakty w jego życiu.

Szydziła z niego wroga religii prasa. Wyśmiewali go i oskarżali, często ograniczając się jedynie do prymitywnych oszczerstw, przedstawiciele Kościoła.

Wiele z tych oskarżeń przetrwało, przybierając postać mitów, powtarzanych do dziś w mediach. Niektóre są wstydliwie pomijane w biografiach w obawie, by nie zostały źle zrozumiane.

W książce zebrano najbardziej kontrowersyjne fakty z życia świętego Ojca Pio nie po to, by szokować, ale by pokazać świętość, która rodzi się i zadziwia pomimo słabości, niedoskonałości i grzechu. Która jest na przekór utartym regułom i gotowym schematom.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Znakomita książka!

Jeżeli ktoś chce pogłębić wiedzę o Ojcu Pio - powinien wpierw przeczytać tę książkę jako pierwszą a czyta się ją - jednym tchem! Znakomicie pokazane jest zwycięstwo Prawdy nad złem - tak jak na Drodze Krzyżowej, która jest drogą wzorcową życia Ojca Pio. Książka napisana w sposób znakomity, bardzo przystępny, konkretny i oparta na faktach, o których warto wiedzieć.

autor opinii: Marek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 160
Wydawnictwo: Serafin
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-60512-66-1

Zobacz również

Ojciec Pio. Święty na przekór
11.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...