BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Plaster miodu

Ocena:
(2 opinii)
Może czytasz to wieczorem, siedzisz gdzieś tam w swoim pokoju, trzymasz w ręce kubek z herbatą, głucho wszędzie, ciemno wszędzie… A w tej ciemności przychodzi Chrystus. Chce zapalić w tobie jaśniejące źródło światła. On przychodzi i rozkazuje ciemnościom: świećcie!

Fragment książki

Miód dla duszy. Plaster na rany. Jest Słowo, które może uzdrowić twoje zranienia. Jest Miód, który może osłodzić twój ból. Jest i cały PLASTER MIODU, bo każdego dnia Bóg chce ukoić twoje cierpienia, przyłożyć plastry swojego Słowa do twoich ran.

Cieszące się milionową publicznością rekolekcje o. Adama Szustaka otwierają oczy, pokazując, że Słowo Boże jest żywe i skuteczne. Uczą, jak zaufać i uwierzyć, że biblijne wydarzenia to nie nabożne legendy, ale konkretna rzeczywistość, która może zmienić twoje tu i teraz. Zapraszają do wspólnego czytania Pisma Świętego i modlitwy.

Pan Bóg pragnie razem z tobą przeżywać twoją samotność! Chce zaleczyć wszystkie rany, oddalić gorycz i ból. Chce zanurzyć cię w miodzie. Pozwól Mu na to!

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

"Plaster miodu" kupiłam już kilka razy i zawsze rozdaję. Sąsiadki w mojej wsi ubolewają, że w naszym kościele nie ma takich rozważań.

autor opinii: Julia Kalinowska-król

Wystrzałowa!

Książka napisana prostym, przystępnym językiem, myślę dla każdego. Bywają zaskakujące i wystrzałowe momenty, można nawet się pośmiać.

autor opinii: Małgorzata R.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 288
Wydawnictwo: Znak
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-240-4060-5

Zobacz również

Książka wyróżniona Plaster miodu
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...