BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Potęga Bożego szeptu. Jak usłyszeć cichy głos Boga w swoim życiu

autor: Bill Hybels
Ocena:
(16 opinii)

Wielu chrześcijan doświadcza obecności Boga w swoim życiu bezpośrednio, jednak opowieści o "Bożych szeptach" pozostają sprawą osobistą (niemal wstydliwą!) i zapewne dzielisz się nimi bardzo niechętnie.

"Potęga bożego szeptu" to nie tylko opowieść o tym, w jaki sposób Bóg prowadził Billa Hybelsa - słynnego autora książek o duchowości chrześcijańskiej i założyciela amerykańskiej wspólnoty Willow Creek - od najmłodszych lat poprzez kolejne trudne życiowe wybory i wyzwania.

Najnowsza książka autora "Zbyt zajętych, by się nie modlić" mówi przede wszystkim o tym, że Bóg chce prowadzić również i Ciebie. Chce być obecny w Twoim życiu, strzec Cię i pomagać Ci na każdym kroku. Bóg mówi również do Ciebie. Jak możesz usłyszeć Jego szept?

Hybels omawia różne rodzaje Bożych wskazówek (szepty wsparcia, ostrzeżenia i działania) oraz sposoby, w jakie możesz się przekonać, czy naprawdę masz do czynienia z Bożym prowadzeniem. Przedstawia także poruszające świadectwa tych, dla których posłuszeństwo Bożym podszeptom okazało się największą przygodą życia.

Opinie naszych Klientów (16 opinii)Napisz swoją opinię

przemawia do czytelnika

autor opinii: Agnieszka Kucharska

Odczytywanie Bożego szeptu.

Tę książkę polecił mi ksiądz rekolekcjonista.Jak nauczyć się wsłuchiwać w Boży szept. Właściwie to odczuwałam ten szept,ale nie potrafiłam go odpowiednio odbierać i nazywać. Ta książką naprowadziła mnie na właściwą drogę odbioru Słowa Bożego.Chwała Panu za mądrych rekolekcjonistów i ludzi którzy naprowadzają wiernych na odbiór Bożego Słowa.

autor opinii: Iwona Karwat

Potęga Bożego szeptu

warto przeczytać

autor opinii: halina mazurek

raczej nie dla nastolatków

wybrany dostępny do przeczytania fragment sugerował,że to doskonała pozycja dla młodych osób rozpoczynających swoją drogę duchową.Może trochę starszych niż mały Samuel,ale tak przynajmniej ok.naście. Zamierzałam ją kupić właśnie jako prezent dla 15-latki. Przeczytałam tą pozycję i stwierdzam,że to pozycja raczej dla dorosłych. Szczera,budująca jednak brak jej świeżości opisów ważnych faktów-zostaje tylko puenta.Pewnie dlatego,że opisy niektórych wydarzeń dotyczą dość odległych czasów i spisane po latach. Główna i dominująca część książki koncentruje się wokół rozrostu i posługi autora w roli pastora wspólnoty, która sam stworzył. Co ciekawe to dość samotna wędrówka -jakby relacja z żoną i boże szepty w tej kwestii zupełnie zostały pominięte bądź zlekceważone.Za to wychowanie dzieci i ich odmienne prowadzenie zapewne zainspirują do uważnego wsłuchania się w boże szepty na temat odrębności i unikalności każdego dziecka,człowieka. Jego specyficznych talentów, ukształtowania przez Boga-jak i do czego ich stworzył. Odświeżająca lektura pomagająca wrócić do pierwszej miłości i żarliwości wsłuchiwania się i wypatrywania bożej obecności na co dzień.

autor opinii: Tatiana Niemczyk

Książka Bill

Bardzo dobra pozycja, porusza do myślenia i spojrzenia inaczej na świat. Polecam gorąco!

autor opinii: Łukasz Rolek

rewelacja

Ksiazka jest rewelacyjna polecam z calego serca wszystkim ktorzy pragna uslyszec glos Boga. Zakochalam sie w tej ksiazce.

autor opinii: Paulina Sz

Polecam

Niezwykła opowieść o przeżyciach , uczuciach i olśnieniach autora oraz o tym jak odkrywał podszepty Boże, które zawsze prowadziły go do Dobra.

autor opinii: Jola

Przyznam się, że spodziewałąm się czegoś więcej. Ale może być. Różne są przecież oczekiwania.

autor opinii: S. M. Renata Kowalska CR

KSIĄŻKA KTÓRĄ WARTO MIEĆ PRZY SOBIE

Książka Jak usłyszeć cichy głos Boga w swoim życiu --to książka po którą warto sięgnąć w każdej chwili swojego życia . W cichy szept Boga należy się wsłuchać i posłuchać , ale tylko pod pewnymi wyznacznikami.

autor opinii: Dorota Bury

Potęga Bożego szeptu

Tematyka książki mało spotykana na polskim rynku książki katolickiej. Głównie opiera się na umiejętności komunikacji z Bogiem i wsłuchiwania się w jego słowa, kierowane bezpośrednio do ludzi, na poziomie codziennego życia. Według autora książki Bóg przemawia do nas, tylko nie zawsze jesteśmy otwarci na Jego szept, i co za tym następuje na ingerencję w nasze życie. Dla niektórych jest to podszept losu czy przeznaczenia. Dla autora głos Boga. Drugim ważnym elementem książki jest stanowisko, iż wypełnienie boskich podpowiedzi, zawsze prowadzi do zmian, a nawet gwałtownych przewrotów w życiu, dających satysfakcję spełnienia i wypełnienia życia posługą dla innych. Książkę polecam zarówno dla wierzących praktykujących i niepraktykujących. Jedni i drudzy odnajdą w niej sposób na wiarę nieograniczoną jedynie obowiązkiem uczestnictwa w niedzielnej mszy, lecz praktykowaną na co dzień. Rzecz według mnie odmienna od wpajanych nam stereotypów, a godna realizacji.

autor opinii: KK

pozytyw

Książka wciągająca i interesująca choć jeszcze nie przeczytałem całej. Warto ją kupić tym którzy szukają odpowiedzi na życiowe pytania, którzy chcą odnaleźć właściwy szlak w życiu lub którzy chcą usłyszeć głos Boga i przybliżyć się do Niego.

autor opinii: Daniel Życiński

Warta Twojego czasu.....

Lektura godna polecenia, dla Tych Wszystkich którzy poszukują Boga. Otwiera uszy i zwraca uwagę na to co jest najważniejsze na pełne życie, rozgraniczając doczesność i wieczność ....

autor opinii: Dorota Samociuk

Potęga Bożego szeptu

Ksiązka napisana w sposób bardzo zrozumiały i przekonywujący. Dla mnie to jest potwierdzenie,że droga do Pana Boga ma dobry kierunek i moje działania potwierdzone przez autora są dobre i prawidłowe. Myślę,że jeszcze bardziej przylgnęłam do Pana Boga

autor opinii: Bożena Dobrowolska

jestem bardzo zadowolony z ksiązęk które Państwo oferujecie

autor opinii: Adam Pietrzak

Jak powieść z refleksją

Ciekawie napisany zbiór świadectw. Nie ma w niej patetycznego tonu, czyta się jak dobrą powieść. Po lekturze nie zapomina się o niej - pozostaje refleksja i odniesienie do własnych doświadczeń. Po prostu polecam.

autor opinii: Sylwia Kownacka

Wycisz się na głos Boga

Czy my, zwykli ludzie, możemy usłyszeć głos Boga? Lektura tej książki przekonała mnie, że tak. Jeśli tylko będę trwać w stałej relacji z Bogiem, mogę usłyszeć Jego głos, czy to przez cichą wskazówkę, czy przez słowa Pisma św. Pozostaje mi jedynie wyciszyć się...

autor opinii: Justyna Królak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 366
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-619-8962-2

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Potęga Bożego szeptu. Jak usłyszeć cichy głos Boga w swoim życiu Potęga Bożego szeptu. Jak usłyszeć cichy głos Boga w swoim życiu
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...