BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Poznać Dziecię i Jego Matkę

Ocena:
(1 opinii)

14 medytacji nad Ewangeliami dzieciństwa (św. Łukasza i św. Mateusza). Autor prowadzi krok po kroku przez teksty Ewangelii, przedstawiając krótką egzegezę fragmentu, a następnie wskazując, w jaki sposób może on zainspirować czytelnika.

Książka pisana językiem żywym odkrywa "nowe skarby" w dobrze znanych tekstach. Jest pięknym przykładem tego, jak w świetle Pisma Świętego można patrzeć na codzienność i jej trudne problemy na różnych etapach życia, a trafne odniesienia do problemów dzisiejszego człowieka oraz do tekstów literackich i religijnych, dzieł malarskich i muzycznych czyni tę książkę szczególnie atrakcyjną i jedyną w polskich księgarniach.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Książka godna polecenia.

Gianfranco Ravasi jest świetnym biblistą. Jego medytacje biblijne nie są abstrakcyjne, suche i oderwane od rzeczywistości, ale oddychają życiem Kościoła oraz wyczuciem potrzeb ludzi. Jako mariolog uważam, że książka Ravasiego jest jedną najlepszych pozycji do poznania Maryi, jednej z nas, ale przerastającej nas tym, że Ona, prosta Niewiasta z Nazaretu, potrafiła żyć w szkole Ducha Świętego i być pierwszą i najdoskonalszą Uczennicą Jezusa. Gianfranco Ravasi wspaniale to pokazuje. Możemy spotkać na kartach tej książki wspaniały i możliwy dla każdego wzór życia na drogach Jezusa i Maryi.

autor opinii: O. Jan Pach OSPPE - dr mariologii

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 182
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2008
ISBN: 978-83-7580-039-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Poznać Dziecię i Jego Matkę
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...