BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Projekt: ELIASZ. Czym jest męska tożsamość?

Ocena:
(17 opinii)

Wstań! Tu i teraz.

Bądź mężczyzną, który zmienia świat

Czy to, co robisz przekształca rzeczywistość?

Na początku, w idealnie stworzonym świecie Stwórca dał mężczyźnie zadanie kopania rowu. Co to oznacza? Misją najmocniej wpisaną w męską tożsamość jest udoskonalanie świata. To nie kara, a błogosławieństwo!

Prawdziwy wojownik walczy nocą

Celem najmocniejszych ataków zła są największe pragnienia męskiego serca. To w czasie najgłębszego kryzysu i ciemności mężczyzna odkrywa, kim naprawdę jest.

Poznaj historię Eliasza, proroka znikąd, który miał odwagę stawać naprzeciw swoim wrogom, czerpał siłę od Tego, który przychodził w ogniu i ciszy, a przezwyciężając swoją niemoc odkrył własną tożsamość.

Z nagrania dowiesz się:

  • od czego zaczyna się budowanie męskiej tożsamości
  • o trzech światach, w których potrzebujesz podjąć zdecydowane działanie
  • dlaczego, gdy Ty ratujesz kobietę, ona jest ratunkiem dla Ciebie
  • jak wykorzystać doświadczenie własnych grzechów i słabości w budowaniu swojej tożsamości
  • dlaczego najczęstszą odpowiedzią Boga na Twoje wołanie jest cisza.

I tego dnia powstał prorok jak ogień


Opinie naszych Klientów (17 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo dobra

Kupiłam tę pozycję mojemu bratu na gwiazdkę. Dużo podróżuje więc słucha w samochodzie. Jest zachwycony, wykład pomógł mu zrozumieć wiele kwestii dotyczących pozycji mężczyzny w dzisiejszym świecie. Prosi o więcej:-)

autor opinii: Małgosia

eliasz

ksiazka jest bardzo dobra uczy nas jak byc prawdziwym mezczyzna jak byc oparciem dla kobiety uczy prawdziwej meskosci i siły mezczyzny polecam wszystkim tym ktorzy chca byc prawdziwymi mezczyznami dla kobiet

autor opinii: Radek Kowalczyk

Projekt: ELIASZ. Czym jest męska tożsamość

Brak mi słów ...

autor opinii: Bartosz Pis

świetna

Pozycja kupiona dla męża ale potrzebna także kobietom by mogły zrozumieć mężczyznę i wspierać go we właściwych wyborach. Bycie prawdziwym mężczyzną wbrew temu jaki wzorzec pokazuje świat jest trudne i wymagające, ale tylko taki wybór pozwala odkrywać Boży plan na życie. Jak każda pozycja o.Adama Szustaka - rewelacja.

autor opinii: Barbara

Warto o tym wiedzieć

Warto o tym wiedzieć, o czym mówi tu o. Adam. To ułatwia życie. Dziękujemy z mężem (ja też posłuchałam) o. Adamowi. Dociera do sedna tematu.

autor opinii: Beata Ziemba

Bardzo dobra

Bardzo dobra płyta, ciekawią mnie inne z serii o. Szustaka.

autor opinii: Rajmund

Projekt Eliasz

jeśli chodzi o sam audiobook to serdecznie polecam, o. Adam nie zawiódł i tym razem! Natomiast jeśli mowa o obsłudze i realizacji zamówienia w tolle to jestem pod ogromnym wrażeniem! Bezproblemowe i szybkie zakupy na wysokim poziomie. Mimo świątecznego zamieszania nie musiałam czekać długo na paczkę. Ponadto ceny, jakie oferuje księgarnia tolle są bardzo atrakcyjne! Polecam serdecznie i na pewno sama jeszcze nie raz skorzytam z usług :)

autor opinii: Katarzyna F.

Super pozycja

Zamówienie, realizacja wzorowa. Audiobook rewelacja - polecam

autor opinii: Jacek Godula

Jak zwykle super!

Bardzo bym chciała, i pewnie takie jest również zamierzenie autora - aby takie ,,projekty'' były znane większości ludzi. A szczególnie mężczyzn. Jak wielu uniknęłoby się przykrych i smutnych zdarzeń. Jak ważne jest słuchanie słó Bożych i wcielanie ich w życiu a reszta sama się dobrze układa. A jeśli nie - to mamy wielki problem męskość już nie jest męskością.

autor opinii: Mirosława S.

opinia o audiobooku

Bardzo dobry, polecam do słuchania / czytania

autor opinii: Krzysztof Opznowicz

Projekt: ELIASZ

Współczesny świat jest zagubiony, ale chyba zawsze taki był. Jednak w dobie wolności XXI komuś zależy na tym byś stał się bezmyślnym produktem systemu. Ktoś chce ciebie kontrolować, mówić tobie czym masz być i jak masz żyć, ale nie wyjaśniając: dlaczego. Wszechobecny chaos i dezinformacja. Szum medialny. Sprzeczne komunikaty! Co jest dobre, a co jest złe? Dlaczego? – kto z was wie? Zagubione dzieci, niewolnicy technologii, manipulacji gdzieś na na błękitnej planecie. Czy jestem mężczyzną? Czy jestem kobietą? Czy jestem dzieckiem? I co w ogóle znaczy: być mężczyzną … ?! Jakim mężczyzną chcę/mogę/powinienem być? Kim jestem? Jeżeli masz takie lub podobne pytania, skojarzenia, lub intuicję w swoim umyśle i sercu, to rusz tyłek i sięgnij po materiały nagrane przez o. Adama Szustaka pt. „Projekt: ELIASZ. Czym jest męska tożsamość”? Nie zawiedziesz się, gwarantuję to. Gdy uważnie wysłuchasz ten materiał, to bądź pewien, że świat który znasz nigdy już nie będzie taki sam …

autor opinii: Paweł + Ewa

pozytyw dla facetów

polecam dla kazdego faceta .... to trzeba posluchac i poczytac powiem ze naprawde warto .

autor opinii: janek

Tradycyjnie o dziełach o. Szustaka

Kochani! Zastanawiam się, że chyba nie jestem obiektywny w tych ocenach jako zagorzały fan ojca Adama Szustaka. Tak więc "nieobiektywnie" :-) polecam z całego serca.

autor opinii: Janusz Mazurek

Wysłuchałam całości płyt i przeczytałam wstęp i jestem bardzo podbudowana. Wysłałam tę książeczkę z płytami mojemu synowi do Holandii, ponieważ uważam, że młodzi jak i starsi mogą zaczerpnąć z niej bardzo dużo. Dowiedzieć się czym jest ta męska tożsamość i móc ją wyrażać i nią żyć. Przykład proroka Eliasza jest bardzo trafny i pomocny w ocenie naszych relacji wzajemnych i pomaga też zrozumieć siebie. Polecam wszystkim tę wspaniałą lekturę, naprawdę warto!!! Oceniam tę pozycję na piątkę z plusem.

autor opinii: Teresa Ciepilowska

Warto

Odkrywcze, odświeżające, budujące przesłanie..

autor opinii: Piotrek

PROJEKT ELIASZ

Jak wszystkie pozycje książkowe lub konferencje, nagrania CD o. Adama Szustaka oceniam bardzo wysoko ponieważ styl i przekaz zawartych w nich treści jest dla mnie czytelny, zrozumiały i w cudowny sposób udowadnia spójność treści zawartych w Starym Testamencie i Nowym, Testamencie.

autor opinii: M.Szyszko

Polecam

Do słuchania w skupieniu

autor opinii: Grzesiek

Informacje techniczne

Czas nagrania: 2 h 32 min.
Format: CD Audio
Wydawnictwo: Rób to co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2015
ISBN: 978-83-64855-43-6

Zobacz również

Książka wyróżniona Projekt: ELIASZ. Czym jest męska tożsamość?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...