BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Prosta droga do świętości. Śladem św. Teresy z Lisieux

Ocena:
(2 opinii)

Człowiek psychicznie zraniony nie jest z góry skazany na nieudane życie. Teresa wybrała swoją przyszłość przez wolne i odpowiedzialne postanowienie. Wzięła odpowiedzialność za swój los.

Nie pozwoliła, by powodowały nią impulsy i psychiczne niedomagania. Chciała coś uczynić ze swoim życiem i tę wolę obróciła w czyn.

Świadomie otworzyła się na Boga i z tej miłosnej relacji czerpała siłę, by stawić czoła wszystkim destrukcyjnym skłonnościom własnej psychiki.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra książka

Ale wspomnienie Lutra jest w kontrze do św. Tereski, ona przepłynęła bezpiecznie poprzez zawirowania podczas gdy on doprowadził do rozdarcia w Kościele.

pytania

W tej książce zestawia się Tereskę z Lutrem, chwaląc oboje na równi za dokonanie chwalebnych rewolucji w Kościele. Są tam także odniesienia do buddyzmu i jogi.

autor opinii: Barbara Baran

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 220
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2015
ISBN: 978-83-7033-335-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Prosta droga do świętości. Śladem św. Teresy z Lisieux Prosta droga do świętości. Śladem św. Teresy z Lisieux
29.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...