BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Prosta modlitwa, która zmienia życie

autor: Jim Manney
Ocena:
(1 opinii)

Odkryj moc Bożej obecności

Często modlenie się przychodzi nam z dużą trudnością. Zwłaszcza jeśli przeżywamy je jako nudną, niezwiązaną z życiem formalność. Co by się jednak stało, gdybyś odkrył prostą modlitwę, która całkowicie to zmienia? Gdybyś odkrył modlitwę, która zmienia ciebie?

Jim Manney zaprasza do poznania modlitwy, która radykalnie odmieniła jego relację z Bogiem i sposób patrzenia na życie. Ta oparta na uważności metoda św. Ignacego sprawi, że lepiej zrozumiesz siebie i swoje emocje. Przede wszystkim jednak dostrzeżesz codzienną obecność Boga, który aktywnie działa w twoim życiu.

Jim Manney pracuje w wydawnictwie Loyola Press, jest redaktorem wielu książek poświęconych duchowości ignacjańskiej. Wraz z żoną i dziećmi mieszka w Michigan (USA).

Książki z serii AMDG to duchowość ignacjańska w zupełnie nowej odsłonie. Metody Ignacego Loyoli od 500 lat inspirują wierzących i niewierzących na całym świecie. Jego duchowość jest maksymalnie praktyczna i obejmuje wszystkie obszary życia: od poważnych życiowych decyzji po rutynę dnia codziennego. Poznaj nowe ignacjańskie propozycje wydawnictwa WAM, które pomogą Ci doświadczyć Boga we wszystkim.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

inspirujaca

z yskalam Nowe światło na modlitwę ,poradnik oparty na duchowości ignacjanskiej , która okazała się bliska mojemu sercu , teraz znajduje czas na wieczorną modlitwę i Z wytrwaloscia dokonuje przeglądu mojego dnia w oparciu o relację z Bogiem

autor opinii: Dorota Stróż

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 104
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2017
ISBN: 978-83-277-1467-1

Zobacz również

Książka wyróżniona Prosta modlitwa, która zmienia życie
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...