BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Prowadzenie przez Ducha Świętego. Jak rozpoznawać wolę Bożą w swoim życiu

Pismo Święte daje nam liczne obietnice Bożej opieki i osobistego prowadzenia przez Ducha Świętego - powierzając swoje życie Chrystusowi, możemy oczekiwać łaski mądrości i umacniającego poczucia Bożej obecności.

Jak jednak rozpoznać subtelną, cichą mowę Ducha Świętego pośród zgiełku rozmaitych impulsów, które do nas docierają? Jak wykształcić w sobie wrażliwość na głos Boga i jak wytrwać w słuchaniu Go nawet wtedy, gdy mamy własne pomysły na życie?

Eberhard Muhlan, korzystając ze swojego bogatego doświadczenia kierownika duchowego oraz własnych przeżyć, podpowiada, jak rozpoznawać i wykorzystywać w życiu natchnienia Ducha Świętego.

Szczegółowo objaśnia sposoby, na które Bóg może do nas przemawiać: prowadzenie bezpośrednie i nieuświadomione, słowa poznania oraz sny i wizje.

Za ilustrację wykładu służą obficie przywoływane przykłady losów postaci biblijnych, które zaufały Panu i odważnie pełniły Jego wolę.

Autor książki dowodzi, że jeśli nauczymy się przestrzegać kilku prostych duchowych zasad, będziemy cieszyć się łaską Bożego przewodnictwa i owocami pokoju Chrystusowego, doskonaląc nasze powołanie.

Drugim, równie ważnym aspektem poddania się prowadzeniu przez Ducha, jest realizacja Bożych planów - nie tylko wobec nas samych.

Wsłuchani w głos Ducha, możemy stać się narzędziem w rękach Boga i wspierać błądzących braci - tak jak Ananiasz, który posłuszny Panu wyszedł na ulice Damaszku, by pomóc ociemniałemu Szawłowi.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 200
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2010
ISBN: 978-83-61989-17-2

Zobacz również

Prowadzenie przez Ducha Świętego. Jak rozpoznawać wolę Bożą w swoim życiu
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...