O książce
Drogi Kliencie! W Wielkim Tygodniu pracujemy do środy włącznie. W dniach 17-22 kwietnia telefon księgarni będzie nieczynny. Zamówienia złożone od poniedziałku 14 kwietnia będziemy realizować od środy 23 kwietnia.
Życzymy głębokiego przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Przebaczenie

Członkowie Chrześcijańskiego Teatru Młodzieżowego są zdruzgotani tragedią, w której uczestniczyli ich koledzy z zespołu. Czy dyrektor teatru Katy Hart znajdzie sposób na uciszenie ich głębokiego żalu?

Dayne Matthews mimo sławy i życia w świetle jupiterów wciąż tęskni za prawdziwą miłością i rodziną, której nigdy nie znał. Czy uda mu się odnaleźć prawdziwe uczucie w Bloomington i poznać przynajmniej niektórych członków rodziny?

John Baxter decyduje się podjąć poszukiwania oddanego do adopcji syna. W ich trakcie popełnia jednak poważny błąd. Co się stanie, gdy jedna z jego córek przypadkiem natknie się na list, którego nigdy nie powinna przeczytać?

"Przebaczenie" to kontynuacja sagi rodziny Baxterów i druga część serii "Pierworodny", na którą składają się tomy: Sława, "Odnaleziony", "Rodzina" i "Na zawsze".

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 380
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2008
ISBN:

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Przebaczenie
31.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9,99 zł
    lub za darmo - zobacz
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa