BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Przebaczenie

Ocena:
(2 opinii)

Każdy z nas ma negatywne doświadczenia związane z niewłaściwym spotkaniem z drugim człowiekiem. W sercu powstają rany, które często zamykają na spotkanie z drugim, budzą żal, pretensje, a nawet chęć odegrania się.

Ta spontaniczna reakcja jednak nie leczy, ale jeszcze bardziej pogrąża człowieka w głębokim zranieniu, wyrasta bowiem z niezrozumienia zasadniczej prawdy, dotyczącej ludzkiej egzystencji, z zapomnienia o potrzebie przywrócenia miłości, aby żyć w pełni. Przebaczenie przełamuje fatalne skoncentrowanie się na sobie, na swoich ranach, żalach, pretensjach, zamykające człowieka na pełnię osobowego życia.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książeczka W. Zatorskiego OSB, jak i inne jego pozycje, w prosty i przystępny sposób podejmuje trudny a zarazem ważny dla człowieka problem przebaczania. Wybrałam z niej zdanie: "Nie chodzi o pobłażanie złu, ale o wewnętrzną wolność od agresji wobec tego, kto nam wyrządza zło" oraz umieszczoną na końcu piękną modlitwę o dar przebaczenia. Zachęcam do sięgnięcia po nią.

autor opinii: Urszula

uczeń ona

Jako że jestem tylko uczniem , dalej uczę się od o. Włodzimierza Zatorskiego . Dalej jestem głodna jego nauk. Pozdrawiam

autor opinii: Grażyna Juszczak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 206
Wydawnictwo: Tyniec
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7354-592-2

Zobacz również

Przebaczenie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...