BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Przeciw Tobie zgrzeszyłem. Rachunek sumienia dla dorosłych

Ocena:
(1 opinii)

To jedna z tych książek, których nie da się przeczytać i odłożyć na półkę. Tak jak stałe rozważanie nad tym, co dobre i złe w naszym życiu, pytania w niej zawarte będą nam towarzyszyły zawsze, ilekroć staniemy jako grzesznicy przed Bogiem. Dzięki tej książeczce na pytanie: "Panie, w czym zawiniłem przeciw Tobie?", możemy znaleźć odpowiedzi, których dotąd nie uświadamialiśmy sobie.

Rachunek sumienia oparty jest na Przykazaniach Bożych i Przykazaniach kościelnych według metody św. Ignacego Loyoli. Składa się z pięciu punktów: świadomość Bożej obecności i dziękczynienie za wszelkie dobro w życiu, prośba o łaskę do Ducha Świętego, rozpoznanie grzechów, żal i postanowienie poprawy. Obejmuje szeroką problematykę, tak aby odnalazł się w nim każdy, bez względu na wiek i miejsce w Kościele czy społeczeństwie.

Bóg zna wszystkie nasze grzechy, czas, abyśmy my sami uświadomili je sobie, w czym z pewnością pomoże nam książeczka przygotowana przez ks. Jana Ożoga SJ.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniała książka, pozwalająca na dogłębne przeanalizowanie własnych grzechów.Sposób w jaki autor prowadzi nas przez dekalog sprzyja dokonaniu własnej analizy przewinień . Pozwala na poruszenie naszego sumienia ,a więc umożliwia dobre przygotowanie do Spowiedzi św.

autor opinii: Krystyna Mazur

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa
ISBN: 83-7168-877-6

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Przeciw Tobie zgrzeszyłem. Rachunek sumienia dla dorosłych Przeciw Tobie zgrzeszyłem. Rachunek sumienia dla dorosłych
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...