BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Przewodnik po stanach pokusy

Ocena:
(2 opinii)

Pokusa jest naszą codziennością. Jak sobie z nią radzić?

Autor opiera się na mądrości słowa Bożego, głównie na 3 rozdziale Księgi Rodzaju, który z wnikliwością ujawnia stany pokusy, którym człowiek podlega oraz proces kuszenia, w który jest wciągany.

W 20 rozważaniach, opartych o tajemnicę grzechu pierworodnego, ukazuje, jak nakręca się spirala pokusy. Każde rozważanie zawiera trzy etapy, które otwierają kolejno pytania: Co mówi słowo Boże? Co to oznacza dla życia? oraz pomoc: Do rozeznania na modlitwie.

Czytelnik jest tak prowadzony, aby słowo Boże udzielało mu światła w rozeznawaniu działania szatana i w oddzielaniu fałszu od prawdy. Książeczka może być dla każdego pomocnym przewodnikiem w codziennej walce duchowej.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Przewodnik po stanach pokusy, K. Wons

Krótkie "lekcje", wydawałoby się proste pytania. Ale ... Gdy uczciwie podejdę do zaproponowanej formy pracy własnej, gdy dopuszczę do siebie pytania, gdy spróbuję na nie odpowiedzieć, czy też odpowiadać (bo pierwsze rozeznanie powoduje, że rozpoczęłam pracę, że kolejne odpowiedzi będą przychodzić...), to... Uspokoiłam się. Nie jestem sama z problemem, bo byli inni przede mną i będą. Nie jestem sama, bo jest ktoś, kto chce mi pomóc. Autor - przewodnik duchowy na odległość.

autor opinii: Pola Pauba

grzech tak niewinnie brzmi!!!

Jeżeli chcesz zrozumiec moc grzechu ,jego opłakane skutki ,przeczytaj. Jeżeli chcesz poznac swą skłonnośc do grzech i jej się przeciwstawic ,przeczytaj . polecam

autor opinii: Danuta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 92
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-277-0140-4

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Przewodnik po stanach pokusy
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...