BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

Ocena:
(4 opinii)

Święty Ludwik Maria Grignion de Montfort był kapłanem i pisarzem żyjącym na przełomie siedemnastego i osiemnastego wieku, autorem słynnego „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Maryi”.

Propagował gorąco ideę powierzenia się Panu Jezusowi przez Maryję i stworzył specjalny, obejmujący 33 dni program duchowego przygotowania się do tego aktu.

Pierwsze 12 dni tego okresu to czas oderwania się od ducha tego świata, by móc bardziej zrozumieć ducha Chrystusa i przez to zbliżyć się do Jezusa.

Kolejne 21 dni to czas poznawania tajemnic Chrystusa i Maryi. Dzień zawierzenia się przypada 34 dnia. Może ono się dokonać zarówno prywatnie, jak i uroczyście, w obecności kapłana.

Idea oddania się Panu Jezusowi przez Maryję inspirowała wielu świętych i przyjaciół Boga, m.in. św. Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego i św. Maksymiliana Kolbego.

Jeśli chcesz do nich dołączyć i doświadczyć niezwykłej opieki Matki Przenajświętszej, skorzystaj z duchowego skarbu, przekazanego nam przez św. Ludwika.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

swietnie

Serdecznie polecam ksiazke.... Ksiadz Piotr Glas polecil by oddac sie Maryi i to byl oja najlepsza decyzja. Polecam Kazdemu zakupic te ksiazke , a najlepiej w ksiegarni Tolle ktora funkcjonuje wspaniale pozdrawiam

autor opinii: Monika

Bardzo dobra.

Jeszcze nie zdążyłem przeczytać całej, bo czytam jeszcze inną książkę. Ale na pewno warto przeczytać jak ktoś chce zmienić swoje życie.

autor opinii: Lech K.

Polecam

Jesli pragniesz zawierzysc swoje zycie i calkowicie oddac je Bogu w Trojcy Jedynemu a przedewszystkim wszystko czynic z Maryją i w niej sie kształtować to ta ksiazka pomoze ci w tym aby doskonale przygotowac sie do Aktu oddania zycia Jezusowi przez Serce Maryi.Te 33 dni przygotowania sa pieknym czasem na to aby w pelni swiadomie zajrzec w glab swej duszy i na finalowy 34 dzien dokonac wyboru czyli zanurzyc sie w Milosci Milosiernej.

autor opinii: Barbara Dryl

Akt dotykający głębi serca

Zapraszam wszystkich do zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi, książka ta w piękny sposób przygotowuje duszę do tego aktu,ale także jest niesamowitą podróżą w odkrywaniu wielu tajemnic Maryjnych prowadzących do zrozumienia Jej roli w dziele zbawienia,a także podróżą rzucającą światło na samego Zbawcę i to co uczynił dla każdego z nas... Zachęcam z całego serca :)

autor opinii: Tomasz R.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 284
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-7482-702-7

Zobacz również

Książka wyróżniona Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...