BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Psychiatra w piekle

Ocena:
(1 opinii)

Poruszające świadectwo wybitnego naukowca, to pierwsza książka, która ujawnia myśli i doznania osób dotkniętych opętaniem demonicznym!

Prof. Simone Morabito, znany i ceniony naukowiec z przeszło trzydziestoletnią praktyką w wielkich uniwersyteckich klinikach, zebrał obszerny, udokumentowany materiał na temat chorób spowodowanych przez szatańskie opętanie.

Jak sam przyznaje, przez wiele lat nie wierzył w realne istnienie złych duchów i możliwość opętania. Dopiero wstrząsające fakty, z którymi spotkał się w swojej praktyce lekarskiej, sprawiły, że całkowicie zmienił zdanie.

Od tamtego czasu zaczął zbierać dokumentację na temat chorób spowodowanych przez szatana. Dziś współpracuje z wieloma egzorcystami i często jest zapraszany na konferencje dotyczące tej problematyki.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Polecam tę książkę każdemu a w szczególności każdemu psychiatrze . Autor ukazuje nam świat ludzi uznanych za psychicznie chorych a w rezultacie zniewolonych lub dręczonych przez demony ,w mądry i przystępny sposób tłumaczy że właściwie za chorobą może stać ciemna strona mocy i często tak jest .Polecam .

autor opinii: Agnieszka Pyż-Felusiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: AA
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7864-048-6

Zobacz również

Psychiatra w piekle
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...