BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Psychoterapia duchownych i osób zakonnych

Kim są duchowni i osoby zakonne, biorąc pod uwagę ich profil psychologiczny i problemy, z jakimi się zmagają? Czy są podobni do większości społeczeństwa, czy może coś ich wyróżnia? Na jakie trudności i wyzwania są szczególnie narażeni ze względu na wykonywaną pracę?

Duchowni i zakonnicy to osoby „zawodowo” religijne, a to zakłada specyficzne podejście do życia. Dlatego też grupa ta dla wielu terapeutów wciąż stanowi prawdziwą zagadkę.

Joseph W. Ciarrocchi i Robert J. Wicks, amerykańscy psychoterapeuci i bardzo bogatym doświadczeniu w pracy z księżmi i zakonnikami, starają się osiągnąć lepsze zrozumienie wymiarów powołania kapłańskiego i zakonnego, motywacji skłaniającej do obrania tego stanu życia w ramach danego Kościoła i danego społeczeństwa, które podlegają ciągłym zmianom. Przez takie podejście autorzy osiągają lepsze zrozumienie problemów, z jakimi zmagają się duchowni.

Psychoterapia duchownych i osób zakonnych to książka, która z pewnością powinna zainteresować terapeutów a także samych duchownych i osoby zakonne.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 246
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2008
ISBN: 978-83-7489-111-0

Zobacz również

Psychoterapia duchownych i osób zakonnych
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...