BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Radiestezja. Czarodziejska różdżka. Sen i hipnoza. Tom 4

Seria "Widzialne i niewidzialne" to niesamowite audycje, które odkrywają tajemnice wiary i demaskują kłamstwo magii, okultyzmu czy astrologii. Cykl swoją premierę miał na antenie Radia Plus w ostatnim roku XX wieku, a kolejne odcinki były emitowane przez 20 miesięcy.

Czwarta część cyklu stawia pytania, czy niewierzący wierzą we wszystko, nawet wbrew nauce i czy radiestezja jest formą okultyzmu.

Radiestezja - paranauka, czary, naiwność

Czy sztuka, którą doskonali tysiące osób na całym świecie, jest jedynie sztuką dla sztuki? Czy istnieją weryfikowalne metody, urządzenia, sposoby, by udowodnić prawdziwość hipotez radiestetów? Dlaczego nikt z radiestetów nie chce miliona dolarów za udowodnienie swych nadprzyrodzonych zdolności?

Czarodziejska różdżka - nauka czy okultyzm?

Czy radiesteci działają w dobrej wierze? Czy poddanie się duchowym działaniom ludzi, którzy twierdzą, że otrzymali niezwykłe moce, pozostaje obojętne dla duszy?

Zespół "Widzialne i niewidzialne" dotarł do o. Josepha Marie Verlinde, który przez radiestezję zdobył dar jasnowidzenia, ale zatracił się w okultyzmie.

Sen i hipnoza - świat snów

Już w starożytności poszukiwano znaczenia snów. W Biblii wielokrotnie pojawia się motyw snów proroczych. Każdy ssak i ptak musi spać - czy nauka wie, dlaczego? Czym różni się sen naturalny od snu hipnotycznego?

Zespół "Widzialne i niewidzialne" dotarł do onejronautów, ludzi, którzy programują własne sny.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Czas nagrania: 1 h 06 min
Format: CD Audio
Wydawnictwo: Rajmedia
Wydanie: Warszawa
ISBN: 978-83-63154-09-7

Zobacz również

Zajrzyj do książki Radiestezja. Czarodziejska różdżka. Sen i hipnoza. Tom 4 Radiestezja. Czarodziejska różdżka. Sen i hipnoza. Tom 4
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...