BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Refleksje o życiu

Ocena:
(1 opinii)

Niezwykłe wiersze bp. Jana Szkodonia w interpretacji Anny Dymnej do muzyki Pawła Piotrowskiego. Tematyka podjęta w wierszach zaczerpnięta została z życia; te przejmujące wiersze stoją blisko spraw, które wydarzają się w życiu człowieka; mówią o przemijaniu, o wierności, o tym, że warto być uczciwym w życiu i odpowiedzialnym. Mówią o rzeczach banalnych, ale okazuje się, że te rzeczy, choć oczywiste na pozór, wcale takimi nie są.

Ciepły głos znakomitej aktorki Anny Dymnej sprawia nie tylko na słuchaczach wrażenie estetyczne, ale to, że te wiersze o życiu trafiają do człowieka, przemawiają i pomagają mu żyć w świecie, gdzie prawie w ogóle nie ceni się głębi ani refleksji; w świecie, w którym człowiek "spieszy się" żyć, ale nie spieszy się kochać, choć tak szybko ludzie odchodzą, bo "doprawdy nie można już dłużej żyć lodówkami, bilansami, polityką i rozwiązywaniem krzyżówek, doprawdy nie można" (A. de Exupery).

Czyta: Anna Dymna.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Piękne wiersze

Wiersze pełne zadumy nad życiem przepięknie recytowane przez Annę Dymną, często do nich wracam w myślach, słucham co jakiś czas przed snem.Bardzo mi się podobają. Polecam dla siebie i na prezenty.

autor opinii: Lilianna

Informacje techniczne

Format: CD Audio
Wydawnictwo: Petrus
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7720-017-9

Zobacz również

Refleksje o życiu
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...