BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Rodowód łaski. Maria

Ocena:
(2 opinii)

Cały świat od wieków czekał na to niezwykłe Dziecko. Bóg wybrał kobietę, która miała zostać Jego matką. Maria – jedna z pięciu zwykłych kobiet, które odegrały niezwykłą rolę w dziejach ludzkości. Jej imię zostało uwiecznione w najważniejszej genealogii świata – w „Rodowodzie Łaski”.

„Rodowód Łaski” to fascynująca saga o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa. Choć bohaterki tej opowieści były kobietami starożytnego Wschodu, ich historie mają zastosowanie w naszym życiu, w trudnych kwestiach, z którymi zmagamy się we współczesnym świecie.

Kobiety te żyły na krawędzi. Miały odwagę. Podejmowały ryzyko. Dokonywały zaskakujących wyborów – i czasem popełniały ogromne błędy. Nie były idealne, a mimo to Bóg posłużył się nimi w realizacji swego niezwykłego planu, którego celem było objawienie Chrystusa – Zbawiciela świata.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

WIelkie rozczarowanie

Infantylna. Autorka nie jest katoliczką, więc wg jej religii Maria nie była dziewicą lecz była matką siedmiorga dzieci. Taka interpretacja Pisma Świętego jest przyjmowana przez ewangelików. Zmusza więc do poszukania potwierdzeń wersji katolickiej i odszukania najnowszych badań naukowych na temat tego kim byli tak zwani bracia i siostry Jezusa. Ale w sumie wielkie rozczarowanie, zwłaszcza po przeczytaniu poprzednich części. nie dziwi mnie dziś dlaczego tak długo zwlekano z publikacją w katolickim kraju.

autor opinii: Dorota

Bardzo dobrze

Jestem usatysfakcjonowany.

autor opinii: Paweł Chmura

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 248
Wydawnictwo: Aetos
Wydanie: Wrocław 2017
ISBN: 978-83-61097-52-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Rodowód łaski. Maria
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...