BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Romans, zdrada i co dalej?

Ocena:
(2 opinii)

Liczba rozwodów w Polsce wciąż rośnie. Co czwarta sprawa rozwodowa wnoszona jest z powodu niewierności małżeńskiej. Choć oficjalnie podany powód nie zawsze pokrywa się z rzeczywistymi przyczynami, problem zdrady dotyka na pewno ogromną liczbę par małżeńskich.

Jerzy Grzybowski wskazuje na to, że zdrada jest przede wszystkim skutkiem narastającego przez dłuższy czas kryzysu w małżeństwie i proponuje drogi uzdrowienia relacji, zanim kryzys osiągnie swoje apogeum. Drugi plan tej książki, nie mniej istotny, stanowią osobiste doświadczenia małżeństw po zdradzie. Świadectwa te mogą pomóc w odpowiedzi na pytanie, jak uratować małżeństwo po tak traumatycznym przeżyciu.

JERZY GRZYBOWSKI ur. 1950, dr geografii, współzałożyciel i moderator ruchu Spotkania Małżeńskie. Program Spotkań Małżeńskich opiera się na idei wypracowanej przez ruch znany w Europie Zachodniej i Ameryce pod nazwą Marriage Encounter. W Polsce ruch Spotkań Małżeńskich (www.spotkaniamalzenskie.pl) istnieje od 1977 r. Podstawową formą pracy są trzydniowe zamknięte rekolekcje. Jerzy Grzybowski jest żonaty, ma dwie córki, mieszka w Warszawie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

opinia

Polecam,przeczytałam ja i mój mąż,który mnie zdradził i wyprowadził się do kochanki- książka pozwoliła mu na refleksje, mnie także. w momencie kiedy świat się wali i brak siły by oddychać to tę pozycję przeczytałam i polecam

autor opinii: Ela

bardzo fajnie czyta się tą książkę trafna konkretna, potrafi dać do myślenia i daje nadzieję że każde małżeństwo da sie uratować fajnie opisane są charaktery osóbowości,

autor opinii: Marlena Reszka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 148
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2009
ISBN: 978-83-7033-690-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Romans, zdrada i co dalej? Romans, zdrada i co dalej?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...