BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Rosa jak ty to robisz?

Czy wychowanie osiemnaściorga dzieci w spokoju i wzajemnym szacunku jest w ogóle możliwe? Przecież niektórzy mają problem z wychowaniem jednego dziecka, a co dopiero tak licznej gromadki!

Rosa Pich udowadnia, że wszystko jest możliwe! Bazując na własnym doświadczeniu podpowiada nam, jak można być szczęśliwym i świetnie się bawić, niezależnie czy ma się jedno, dwoje, troje, czy… osiemnaścioro dzieci.

Książka zawiera liczne anegdoty i zabawne historie, których bohaterami są jej dzieci, mąż i przyjaciele.

To nie opowieści odklejone od rzeczywistości, ale wręcz do bólu życiowe sytuacje. Jak w każdej rodzinie, nie brakuje tu wyzwań, którym stawiają czoła.

Czytając tę książkę przekonasz się, jak cudowną przygodą jest życie rodzinne.

„Jak to robicie? Jak się organizujecie w kwestii gotowania, robienia zakupów czy prania dla takiej liczby osób? Jak to możliwe, że w domu jest spokój potrzebny do nauki? Jak znajdujecie czas na rozrywkę? Na czym polega wasz sekret?” - to zaledwie niktóre pytania, na które odpowiada doświadczona mama.

Postigo Pich to najprawdopodobniej największa europejska rodzina. Poświęcono jej program dokumentalny BBC „The biggest family in the world” [„Największa rodzina na świecie”], pojawia się często w różnych mediach w Hiszpanii i na świecie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 180
Wydawnictwo: Fronda
Wydanie: 2018
ISBN: 9788380792951

Zobacz również

Rosa jak ty to robisz?
24.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...