BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Różaniec. Szkaplerz. Dar języków. Tom 1

Seria "Widzialne i niewidzialne" to niesamowite audycje, które odkrywają tajemnice wiary i demaskują kłamstwo magii, okultyzmu czy astrologii. Cykl swoją premierę miał na antenie Radia Plus w ostatnim roku XX wieku, a kolejne odcinki były emitowane przez 20 miesięcy.

Pierwsza część cyklu "Widzialne i Niewidzialne" to trzy historie związane z niezwykłymi darami pozaziemskiego pochodzenia.

Różaniec

Świadkowie niezwykłej mocy płynącej z różańca dzielą się tym, co niemożliwe, a jednak się zdarzyło. Odcinek powstawał nim Jan Paweł II ogłosił Rok Różańca i zanim w Liście Pasterskim "Rosarium Virginis Mariae" opisał dodane Tajemnice Światła. Pomimo to światła w tej historii nie brakuje.

Magdalena Buczek i Jan Budziaszek prowadzą słuchaczy w świat prawdziwej mistyki. To właśnie Różaniec nazywany jest najcenniejszym skarbem Watykanu. Bitwy pod Lepanto, Wiedniem czy Warszawą wygrała jego siła mimo militarnej przewagi wrogów chrześcijaństwa.

Szkaplerz

Karol Wojtyła założył szkaplerz jako dziecko i nie rozstawał się z nim przez całe życie. Miał go również na piersi kilka dni po zamachu, kiedy leżał w klinice Gemelli. Obietnica związana ze szkaplerzem mówi, że ten, kto będzie go miał na sobie w chwili śmierci, nie zazna ognia piekielnego.

Czy dar, który Maryja wręczyła w XVII wieku Szymonowi Sztokowi, może być realną ochroną również w trzecim tysiącleciu? Ekipa "Widzialne i Niewidzialne" szukając odpowiedzi na to pytanie, dotarła do osób, które swoje życie i szczęście zawdzięczają tej niezwykłej płócienno-duchowej ochronie.

Dar języków

Jeden z darów Ducha i jeden z najbardziej charakterystycznych znaków duchowości charyzmatycznej. W Pismie Świętym czytamy o nim wielokrotnie. Dzisiaj też żyje bardzo wiele osób, które jak apostołowie w dniu Pięćdziesiątnicy wysławiają Boga językami istniejącymi, ale im nieznanymi.

Jaką siłę ma ten dar? Czy oprócz dziecięcego chwalenia Boga ma inne cudowne znaczenie? Choć święty Paweł pisał, że dar języków jest najmniejszym z darów Ducha Świętego, zespół "Widzialne i Niewidzialne" dotarł do ludzi, którzy od modlitwy językami rozpoczęli drogę swego nawrócenia.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Czas nagrania: 1 h 9 min
Format: CD Audio
Wydawnictwo: Rajmedia
Wydanie: Warszawa
ISBN: 978-83-63154-06-6

Zobacz również

Zajrzyj do książki Różaniec. Szkaplerz. Dar języków. Tom 1 Różaniec. Szkaplerz. Dar języków. Tom 1
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...