BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Różaniec za zmarłych cierpiących w czyśćcu

Ocena:
(3 opinii)

"Różaniec" jest najczęściej odmawianą modlitwą w intencji zmarłych cierpiących w czyśćcu. Z prawdziwie dziecięcą ufnością powierzamy naszych bliskich zmarłych wstawiennictwu Matki Najświętszej, pamiętając, że właśnie Bogu spodobało się, żeby Jego Syn przez Maryję przyszedł do człowieka. Chrystus, dając nam Maryję za Matkę zapragnął, aby człowiek tą samą drogą przyszedł do Boga. Zawierzając pośrednictwu Niepokalanej Dziewicy, prowadźmy do nieba - tą znaną modlitwą - zmarłych, którzy oczyszczając się, oczekują naszej pomocy.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

wskazówka - wsparcie

książeczka zawiera rozważania różańcowe wspierane modlitwami-rozważaniami w intencji dusz czyśćcowych. nie da się jej na długo odłożyć, tym, którzy chcą pomagać sama wchodzi pod rękę. warto warto ją nabyć.

autor opinii: Sebastian Chojnacki

Módlmy się za Zmarłych,

Jeżeli Ktoś nie wie , jak lepiej modlić się za Zmarłych, ten różaniec jest wielką pomocą w głębokiej modlitwie za Nich, zwłaszcza za dusze w czyśćcu cierpiące. Oni już nie mogą się za siebie modlić, a my możemy Im pomóc swoją modlitwą. Pozycja warta polecenia dla wszystkich, którzy myślą o Zmarłych i cierpiących w czyśćcu.

autor opinii: Elżbieta

Różaniec

Z przykrością stwierdzam iż zakupiona książka nie spełniła moich oczekiwań ,nie korzystam z niej ponieważ nie rozumiem zawartej treści .Potrzebowałam coś prostego ale p;rzydatnego

autor opinii: Mariola Krause

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 32
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa
ISBN: 83-7424-070-9

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Różaniec za zmarłych cierpiących w czyśćcu Różaniec za zmarłych cierpiących w czyśćcu
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...