BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Różaniec ze świętą Faustyną

Ocena:
(2 opinii)
Wszystko się zaczyna z miłosierdzia Twego i na miłosierdziu Twoim się kończy... Wszelka łaska wypływa z miłosierdzia i ostatnia godzina pełna jest miłosierdzia dla nas. Niech nikt nie wątpi o dobroci Bożej; choćby grzechy jego były jak noc czarna, miłosierdzie Boże mocniejsze jest niż nędza nasza. Jednego trzeba, aby grzesznik uchylił choć trochę drzwi serca swego na promień łaski miłosierdzia Bożego, a resztę już Bóg dopełni.

Rozważania różańcowe przygotowane na podstawie fragmentów "Dzienniczka" świętej Siostry Faustyny. Ułożone w cyklu tygodniowym, koncentrują się na głównych wartościach życia chrześcijańskiego: wierze, nadziei, miłości, miłosierdziu i pokoju.

Niezwykle słowa Apostołki Bożego Miłosierdzia stanowią doskonałą pomoc w codziennej modlitwie, ucząc nas ufności do Chrystusa i czerpania z obfitych łask Bożego Miłosierdzia.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo ładne wydanie książki

Wcześniej miała tę książkę moja mama ale zniszczyła się od korzystania. Bardzo mi się podobają rozważania różańcowe i jestem bardzo zaniepokojona swoim brakiem zdolności , gdyż niektórych rozważań nie rozumiem co Faustyna chciała przekazać , ale myślę , że zrozumiem .

autor opinii: Barbara Pikulska

Polecam

łez nie wyciska ale przemawia do serca - połączenie rozważań bywa naprawdę zaskakujące

autor opinii: Joanna Kopeć

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 88
Wydawnictwo: eSPe
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7482-498-9

Zobacz również

Różaniec ze świętą Faustyną
9.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...