BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Rozkaz dzienny. Ewangelia na dziś

Codzienne rozważanie Ewangelii, zadane tuż po wojnie młodym studentkom przez ks. Stefana Wyszyńskiego, było stałym elementem dnia Róży Siemieńskiej (dla tak wielu po prostu Cioci Róży) przez – jak sama wspomina we wstępie – blisko 70 lat.

W pierwszym tomie swoich wspomnień zatytułowanych po prostu „Opowiadam” także przywołuje początki tej praktyki: „Ojciec [ks. Stefan Wyszyński] podnosi nas też usilnie «na duchu». Ranne rozmyślanie mamy robić na lekcji i Ewangelii z danego dnia, bo to «rozkaz dzienny» Chrystusa dla Kościoła”.

Rozkaz dzienny… Dla dziewcząt, które przeszły przez wojenną konspirację i Powstanie Warszawskie, to brzmiało bardzo konkretnie. I takim konkretem pozostało na całe życie.

Codziennie odkrywam w Ewangelii słowa, które są „rozkazem dziennym” dla mnie na dzisiaj. Rozkaz dzienny to Jego miłość do mnie. Słowa Jezusa, które pomagają mi spełnić wolę Ojca, nie zmarnować dnia. Dzielę się z Wami częścią „rozkazów”. Proście Ducha Świętego o zrozumienie Ewangelii. On każdemu pomaga odkryć, jak Bóg go kocha.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 168
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 2015
ISBN: 978-83-7031-949-6

Zobacz również

Rozkaz dzienny. Ewangelia na dziś
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...