BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Rozważania o wierze [duży format, twarda oprawa]

Ocena:
(7 opinii)

Światowy bestseller; książka przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Niekonwencjonalne spojrzenie na wiarę w rzetelnym ujęciu teologii życia wewnętrznego.

Autor - założyciel i główny animator Ruchu Rodzin Nazaretańskich - dzieli się trzydziestoletnim doświadczeniem kierownictwa duchowego, nawołuje do zawierzenia Bogu zgodnie z ewangelicznym wezwaniem: "Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego" (Mt 18, 3). Prosty i jasny język przyciąga i angażuje uwagę czytelnika, rozbudza pragnienie doświadczenia Boga, zaprasza do wkroczenia na drogę świętości.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

"Rozważania o wierze"

Po książkę sięgnęłam przypadkiem. Zawsze uważałam się za osobę wierzącą, nie wnikając jednak w głębię mej wiary. Po prostu z pokolenia na pokolenie... wiara była dla mnie raczej tradycją niż stanem ducha i umysłu. Co pokierowało mym wyborem? Trudna sytuacja. Mąż w ostatnim stadium raka. Odszedł, jednak dzięki książce "Rozważania o wierze" nie jest daleko. Zrozumiałam sprawy, które dotychczas tylko podskórnie przeczuwała. Wspaniała lektura, która jest owocna jeśli przyjdzie w odpowiednim czasie....Polecam.

autor opinii: Dorota

Gorąco polecam. To książka, do której należy co jakiś czas wrócić.

autor opinii: Halina Drużbicka

książka bardzo wartościowa, łatwa w czytaniu.

Obowiązkowa lektura w Roku Wiary i nie tylko

Książka bardzo dobra, dla tych, którzy zastanawiają się nad sobą i nad swoją wiarą. Dużo wyjaśnia i daje odpowiedź na wiele pytań. Jest to książka, do której często się wraca.

książka bardzo dobra, napisana prostym ,zrozumiałym językiem. Każdy odnajdzie w niej coś o sobie i dla siebie. Polecam.

autor opinii: Jolanta Pałczyńska

Świetna książka

Polecam, dla ludzi poszukujących, próbujących zbudować na nowo obraz Boga w swojej świadomości który z różnych powodów nie odpowiada prawdzie.

autor opinii: Robert Smolec

Jak wierzyć ?

Skorzystałem z Państwa oferty gdyż po przeczytaniu po raz pierwszy tej książki, a było to w czasie pobytu w szpitalu, tak bardzo zależało mi by mieć ją na zawsze w swojej bibliotece. Bardzo cenna książka, która w moim życiu zmieniła dotychczasowy pogląd na moją wiarę. Po pierwszym przeczytaniu wracam do niej, za każdym razem wzbogacając swoją wiarę W Boga i z jeszcze większym zrozumieniem sensu tego co dla mnie przynosi każdy następny dzień. Z większą otwartością odbieram wszelkie łaski, zsyłane przez opatrzność zarówno te, które są dla nas miłe ale również z pełną akceptacją tego co sprawia nam ból. Gorąco polecam tę książkę szczególnie dla tych, którzy trochę pogubili się na swojej drodze życia. Jest to bardzo dobra "lektura" dla wielu z nas bo Pan jest naszą miłością.

autor opinii: Andrzej Chełstowski

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 216
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa
ISBN: 83-7168-143-7

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Rozważania o wierze [duży format, twarda oprawa] Rozważania o wierze [duży format, twarda oprawa]
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...