BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Rozważania różańcowe z mistrzami chrześcijańskiej duchowości

Aby nasze powołanie było czymś pięknym, musi być przepełnione myślą o innych. Jezus chodził po świecie i czynił dobro. Najświętsza Panna w Kanie myślała tylko o potrzebach innych ludzi i przekazała te potrzeby Jezusowi.

Jak wiele możemy się nauczyć od Najświętszej Panny! Była tak bardzo pokorna, ponieważ oddała się całkowicie Bogu. Była pełna łaski. Prośmy Najświętszą Pannę, aby powiedziała Jezusowi: "Wina nie mają, wina pokory i łagodności, dobroci i życzliwości". Z pewnością nam odpowie: "Uczyńcie, cokolwiek wam powie".

Bł. Matka Teresa z Kalkuty

Refleksje mistrzów duchowości chrześcijańskiej zgromadzone w naszym zbiorze mają stanowić inspirację dla tych, którzy chcą praktykować rozważanie tajemnic różańcowych zarówno indywidualnie, jak i we wspólnocie.

Wśród ich autorów są m.in. św. Augustyn, św. Hildegarda z Bingen, św. Ireneusz, bł. Jan Paweł II, bł. Matka Teresa z Kalkuty, bł. John H. Newman, Papież Franciszek, Benedykt XVI, Orygenes, H.U. von Balthasar, Thomas Merton, Chiara Lubich i ks. Franciszek Blachnicki.

Ich wypływające z głębokiej wiary i miłości do Boga i ludzi myśli pomagają nam pogłębić nasze zrozumienie poszczególnych misteriów historii zbawienia i otworzyć się na doświadczenie niezwykłej duchowej mocy modlitwy różańcowej.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 60
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7482-569-6

Zobacz również

Rozważania różańcowe z mistrzami chrześcijańskiej duchowości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...