BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Rzeczywista obecność Jezusa w Sakramencie Eucharystii

Pierwszym głównym punktem zwrotnym w moim życiu było otrzymanie Pierwszej Komunii Świętej. Wydarzyło się coś cudownego i wiedziałem, że to był sam Jezus Chrystus i że On mnie kocha. Byłem głęboko poruszony tego pamiętnego dnia.

Eucharystia stała się odtąd dla mnie centrum mojego życia. Usłyszałem kiedyś zdanie wypowiedziane przez Napoleona podczas udzielania wywiadu pewnemu dziennikarzowi. Zapytano go, jaki był najszczęśliwszy dzień w jego życiu. Odpowiedział: "dzień mojej Pierwszej Komunii".

Większość ludzi szuka tego, co święte, sakralne w doświadczeniu religijnym. Spójrzcie tylko jak garną się oni do miejsc słynących objawieniami czy relikwiami świętych. W każdym z nas jest wrodzona skłonność do boskości i świętości. Niektórzy próbują ją ukryć, lecz mimo to ona istnieje we wszystkich ludziach.

Pewien pisarz twierdzi, że wszystkie dzieci mają doświadczenie Boga jeszcze przed urodzeniem i to zaszczepia w nich pewnego rodzaju przyciąganie grawitacyjne do tej Idealnej Miłości, która ich kiedyś oczarowała. Wielu z nas wierzy w boskość i zmartwychwstanie ponieważ w swoim życiu osobiście doświadczyliśmy Jezusa, czasami poprzez otrzymanie Najświętszej Eucharystii.

W ostatnim czasie protestancki pastor w Kanadzie wszczął dyskusję na szczeblu narodowym mówiąc, że nie uwierzył on w boskość Jezusa Chrystusa ani w Jego zmartwychwstanie. Wywołało to ogromny sprzeciw w tym kraju. Ludzie byli głęboko wzburzeni. I słusznie!

Siedemdziesiąt procent katolików wypowiedziało się w ankiecie, że nie wierzy w prawdziwą obecność Jezusa w Eucharystii. Stąd też powstała potrzeba napisania tej książki. Nigdy za dużo tego, co przeczytamy na temat realnej Obecności Eucharystycznej.

Panie, niech każdy czytelnik będzie głęboko zmotywowany i błogosławiony dzięki tej niewielkiej pracy, dotknij głęboko każdą z tych osób niebiańską wnikliwością w tę wielką tajemnicę. Amen.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 116
Wydawnictwo: Mateusza
Wydanie: Bydgoszcz 2010
ISBN: 978-83-924003-3-2

Zobacz również

Rzeczywista obecność Jezusa w Sakramencie Eucharystii
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...