BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Sarah. Księżniczka

Ocena:
(2 opinii)

To pierwszy tytuł z serii „Płatki” przybliżającej dzieciom, zwłaszcza dziewczynkom, postacie niezwykłych kobiet z kart Starego Testamentu.

Książka przedstawia historię Sarah, żony Abrahama, pierwszej pramatki w dziejach zbawienia. Słynęła ona nie tylko z zalet ducha, ale i z wielkiej urody.

Intrygującą i dynamiczną fabułę autorka opiera przede wszystkim na Biblii, korzysta jednak też z tradycji i legend żydowskich.

Znakomite i pełne wdzięku ilustracje, pomysłowa szata graficzna są dodatkowym atutem tej pięknej książki.

Zawiera ona również ciekawe wyjaśnienia, przepis na podpłomyki oraz papierową laleczkę z sukienkami do wycinania.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniała ksiażka !

Przepięknie ilustrowana , ciekawa i z humorem ksiażka ktora zachwyciła mnie i córkę ( 9 - letnia). Goraca polecam !

autor opinii: Anita Dziekanska

Sarah. Księżniczka

Tym razem Antonella Anghinoni opowiada dzieciom historię Sary, żony Abrahama. I tym razem, dynamiczny przekaz opowieści jest czymś godnym pochwalenia. Książki Anghinoni to naprawdę świetne lektury dla dzieci, w przystępny sposób przekazują biblijne opowieści, nie czynią szkody treściom tych opowieści. Książeczki tej autorki mogą okazać się świetnym wstępem do zapoznawania się z biblijnymi opowieściami w oryginalnej postaci. Dynamiczne i dopracowane ilustracje, na pewno wzbudzą ciekawość niejednego malucha. Na końcu książki znajdują się dodatki, które można wykorzystać podczas codziennej zabawy w domu. Oprócz zabawy, książki Anghinoni także uczą, ponieważ na końcu książki zamieszczony jest słowniczek, oraz objaśnienia i konteksty, które pomogą jeszcze lepiej odnaleźć się w tej historii. Nie jest to książka tylko odtwarzająca, ale także aktywizująca do samodzielnego myślenia, zastanawiania się nad światem i wzbudzania w sobie ciekawości świata. Jak najbardziej polecam ją wszystkim rodzicom, którzy rozglądają się za lekturą dla swojego dziecka ;)

autor opinii: Monika M. Zielińska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Św. Wojciech
Wydanie: Poznań 2015
ISBN: 978-83-7516-825-9

Zobacz również

Sarah. Księżniczka
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...