O książce

Sekrety dusz czyśćcowych

Ocena:
(4 opinii)

Bł. Anna Katarzyna Emmerich w swych wizjach wielokrotnie prowadzona była do czyśćca. Dzięki temu zrozumiała, jak bardzo potrzebują pomocy dusze tam przebywające i stała się ich wielka orędowniczką. Książka przedstawia wizje czyśćca, spotkania Błogosławionej z duszami czyśćcowymi oraz działania, które podejmowała w ich intencji.

Żadna praca, żadne wspomaganie cierpiących nędzę nie dokonuje się bez walki i zmagań. Dlatego gdy byłam jeszcze małym, zdrowym dzieckiem, a potem krzepkim dziewczęciem i modliłam się nad grobami na kościelnych cmentarzach, wtedy złe duchy, a nawet sam Nieprzyjaciel, często mi przeszkadzały, straszyły mnie i maltretowały.

Wokół słyszałam wrzaski, otaczały mnie straszliwe zjawy, często powalano mnie na groby, popychano i rzucano we wszystkie strony, próbowano przemocą usunąć z cmentarza. Bóg dał mi jednak tę łaskę, że nie dałam się zastraszyć i nigdy nawet na jeden włos nie ustąpiłam Nieprzyjacielowi, a tam, gdzie mi przeszkadzano, podwajałam swe modlitwy. O, ileż podziękowań otrzymałam od moich dusz czyśćcowych!

Bł. Anna Katarzyna Emmerich

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

WIELKA NIEWIADOMA ?

.....DZIĘKI jej wizjom możemy poznać tę część, naszej wiary, która tak tajemnicza, wreszcie zostaje nam choćby trochę "odsłonięta" O tak, książka ta, jest warta uwagi !!!!!!

autor opinii: Wiesława

DOTKNIECIE PROBLEMU DUSZ CZYSCOWYCH ICH NIEMOCY I POTRZEBA WSTAWIENNICTWA ,TO TRESC KSIAZKI .. POLECAM Z CALEGO SERCA, WARTO PRZECZYTAC I WLACZYC SIE DO MODLITWY ZA DUSZE CZYSCOWE. KSIAZKA ZAWIERA PRZYKLADY TAKICH MODLITW

autor opinii: JAN LOS

Rewlacja !!!

Polecam wszystkim jest to książką typu "must have"

autor opinii: Jacek

Polecam !

Transakcja przebiegła bardzo dobrze i szybko. Nie było żadnych problemów z przesyłką, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam zakupy z tolle.pl

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: AA
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-62927-38-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Sekrety dusz czyśćcowych Sekrety dusz czyśćcowych
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 3,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa