O książce

Sekrety dusz czyśćcowych

Ocena:
(3 opinii)

Bł. Anna Katarzyna Emmerich w swych wizjach wielokrotnie prowadzona była do czyśćca. Dzięki temu zrozumiała, jak bardzo potrzebują pomocy dusze tam przebywające i stała się ich wielka orędowniczką. Książka przedstawia wizje czyśćca, spotkania Błogosławionej z duszami czyśćcowymi oraz działania, które podejmowała w ich intencji.

Żadna praca, żadne wspomaganie cierpiących nędzę nie dokonuje się bez walki i zmagań. Dlatego gdy byłam jeszcze małym, zdrowym dzieckiem, a potem krzepkim dziewczęciem i modliłam się nad grobami na kościelnych cmentarzach, wtedy złe duchy, a nawet sam Nieprzyjaciel, często mi przeszkadzały, straszyły mnie i maltretowały.

Wokół słyszałam wrzaski, otaczały mnie straszliwe zjawy, często powalano mnie na groby, popychano i rzucano we wszystkie strony, próbowano przemocą usunąć z cmentarza. Bóg dał mi jednak tę łaskę, że nie dałam się zastraszyć i nigdy nawet na jeden włos nie ustąpiłam Nieprzyjacielowi, a tam, gdzie mi przeszkadzano, podwajałam swe modlitwy. O, ileż podziękowań otrzymałam od moich dusz czyśćcowych!

Bł. Anna Katarzyna Emmerich

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

DOTKNIECIE PROBLEMU DUSZ CZYSCOWYCH ICH NIEMOCY I POTRZEBA WSTAWIENNICTWA ,TO TRESC KSIAZKI .. POLECAM Z CALEGO SERCA, WARTO PRZECZYTAC I WLACZYC SIE DO MODLITWY ZA DUSZE CZYSCOWE. KSIAZKA ZAWIERA PRZYKLADY TAKICH MODLITW

autor opinii: JAN LOS

Rewlacja !!!

Polecam wszystkim jest to książką typu "must have"

autor opinii: Jacek

Polecam !

Transakcja przebiegła bardzo dobrze i szybko. Nie było żadnych problemów z przesyłką, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam zakupy z tolle.pl

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: AA
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-62927-38-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Sekrety dusz czyśćcowych Sekrety dusz czyśćcowych
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9,99 zł
    lub za darmo - zobacz
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa