O książce
Drogi Kliencie! W Wielkim Tygodniu pracujemy do środy włącznie. W dniach 17-22 kwietnia telefon księgarni będzie nieczynny. Zamówienia złożone od poniedziałku 14 kwietnia będziemy realizować od środy 23 kwietnia.
Życzymy głębokiego przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Sekrety dusz czyśćcowych

Ocena:
(2 opinii)

Bł. Anna Katarzyna Emmerich w swych wizjach wielokrotnie prowadzona była do czyśćca. Dzięki temu zrozumiała, jak bardzo potrzebują pomocy dusze tam przebywające i stała się ich wielka orędowniczką. Książka przedstawia wizje czyśćca, spotkania Błogosławionej z duszami czyśćcowymi oraz działania, które podejmowała w ich intencji.

Żadna praca, żadne wspomaganie cierpiących nędzę nie dokonuje się bez walki i zmagań. Dlatego gdy byłam jeszcze małym, zdrowym dzieckiem, a potem krzepkim dziewczęciem i modliłam się nad grobami na kościelnych cmentarzach, wtedy złe duchy, a nawet sam Nieprzyjaciel, często mi przeszkadzały, straszyły mnie i maltretowały.

Wokół słyszałam wrzaski, otaczały mnie straszliwe zjawy, często powalano mnie na groby, popychano i rzucano we wszystkie strony, próbowano przemocą usunąć z cmentarza. Bóg dał mi jednak tę łaskę, że nie dałam się zastraszyć i nigdy nawet na jeden włos nie ustąpiłam Nieprzyjacielowi, a tam, gdzie mi przeszkadzano, podwajałam swe modlitwy. O, ileż podziękowań otrzymałam od moich dusz czyśćcowych!

Bł. Anna Katarzyna Emmerich

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Rewlacja !!!

Polecam wszystkim jest to książką typu "must have"

autor opinii: Jacek

Polecam !

Transakcja przebiegła bardzo dobrze i szybko. Nie było żadnych problemów z przesyłką, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam zakupy z tolle.pl

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: AA
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-62927-38-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sekrety dusz czyśćcowych Sekrety dusz czyśćcowych
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Uwaga! Tylko 1 szt.
    w magazynie - zamów teraz!
  • Dostawa za jedyne 9,99 zł
    lub za darmo - zobacz
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa