BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Seksualność - błogosławieństwo czy przekleństwo?

Ocena:
(4 opinii)

Kościół przypomina współczesnemu człowiekowi, że dojrzale przeżywana seksualność jest sposobem wyrażania miłości wiernej i wyłącznej miłości małżeńskiej oraz miejscem odpowiedzialnego przekazywania życia. Natomiast seksualność przeżywana w sposób oderwany od prawdy, miłości i płodności staje się miejscem wyrażania przemocy i przekazywania śmierci.

Więź z Bogiem jest najlepszą gwarancją, że nasza seksualność będzie zintegrowana z naturą i powołaniem człowieka i że będzie komunikować wyłącznie to, co jest zgodne z zamysłem Stwórcy, a zatem wierną, odpowiedzialną i płodną miłość małżeńską i rodzicielską. Książka jest opracowaniem sesji, która została wygłoszona w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Super.

Już dawno potrzebowałem takiej ksiażki. Bezcenna. Dotyka bardzo ważnych spraw. Błędnie rozumiejąc swoją seksualność można zmarnować Życie swoje i innych......

autor opinii: Jacek Cendrowski

Polecam!

Super książka, bardzo ciekawie napisana. POLECAM!

autor opinii: Anna Pawlak

Skromna ale pouczająca:)

Ksiądz Marek Dziewiecki jak wiadomo słynie z mądrego, przemyślanego i bogatego słownictwa na takie tematy jak małżeństwo, seksualność czy wychowanie. W tej krótkiej a zarazem skromnej książeczce, autor ukazuje prawdziwe piękno i oblicze kobiety. Nie jest napisana tylko dla kobiet, mogą sięgnąć po nią także mężczyźni i chyba jednak powinni to zrobić. Powinni zrozumieć, że kobieta to nie jakaś - przepraszam za słownictwo - "prezerwatywa", przedmiot seksu i pornografii. To stworzenie boże i doskonałe w swym istnieniu.

autor opinii: Michał Filipiak

B. dobre ujęcie zawartej problematyki.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 184
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2004
ISBN: 83-89289-46-6

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Seksualność - błogosławieństwo czy przekleństwo? Seksualność - błogosławieństwo czy przekleństwo?
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...