BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Siedem sekretów efektywnych ojców

autor: Ken Canfield
Ocena:
(2 opinii)

Książka "7 sekretów efektywnych ojców" Kena Canfielda to jeden z głównych fundamentów działalności Tato.Net.

Jest podstawą WarszTatów, dzięki którym tysiące już mężczyzn w Polsce i poza jej granicami odkryło na nowo ojcostwo jako swoją wielką misję.

Teraz owe 7 sekretów, jak obrazowo nazwał autor kluczowe czynniki decydujące o ojcowskim sukcesie, mogą poznać także ci, którym brakuje czasu na lekturę, za to z uwagą będą je chłonąć np. w czasie podróży. Ten audiobook jest właśnie dla Was.

Wiele praktycznych wskazówek z życia wziętych, a nie jakieś pseudonaukowe "wodolejstwo". Pozycja, po którą powinien sięgnąć każdy Ojciec.

Krzysztof Ziemiec, dziennikarz
Wartością ujęcia tematu ojcostwa w tej książce jest połączenie "szkiełka i oka" naukowca z doświadczeniem taty oraz chrześcijanina.

o. Józef Augustyn SJ
Dr Ken Canfield książką "Siedem sekretów efektywnych ojców" otwiera nową epokę w rozumieniu zagadnień współczesnego ojcostwa. Nareszcie jest dostępna dla polskiego czytelnika. Polecam ją wszystkim, którzy chcą odkrywać wartość ojcostwa.

Dariusz Cupiał, Inicjatywa Tato.Net

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Kupiłam ten audiobook mojemu Mężowi w prezencie. Jest długi (ok 7 godzin), ale do słuchania w drodze do pracy w sam raz. Mąż był bardzo zadowolony, mówił, że wreszcie ktoś konkretnie i męskim językiem opowiedział o co chodzi w ojcostwie.

autor opinii: Magdalena K.

Praktyczne prawdy

Pragniesz być przewodnikiem duchowym dla swoich dzieci, sięgnij po książkę lub e bok "Siedem sekretów efektywnych ojców". To pozycja która pomoże Ci zobaczyć co robisz dobrze, a co może potrzebuje korekty. Stosując prawdy w niej zawarte możesz liczyć na rodzicielski sukces. Gorąco zachęcam Cię do jej przeczytania. Nie będziesz żałował

autor opinii: Jan Motyka

Informacje techniczne

Czas nagrania: 7 h 14 min.
Format: CD MP3
Wydawnictwo: Inicjatywa Tato.net
Wydanie: Lublin 2014
ISBN: 978-83-7797-328-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Siedem sekretów efektywnych ojców
Książka tymczasowo niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...