BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Siedem sekretów efektywnych ojców

autor: Ken Canfield
Ocena:
(2 opinii)

Książka "7 sekretów efektywnych ojców" Kena Canfielda to jeden z głównych fundamentów działalności Tato.Net.

Jest podstawą WarszTatów, dzięki którym tysiące już mężczyzn w Polsce i poza jej granicami odkryło na nowo ojcostwo jako swoją wielką misję.

Teraz owe 7 sekretów, jak obrazowo nazwał autor kluczowe czynniki decydujące o ojcowskim sukcesie, mogą poznać także ci, którym brakuje czasu na lekturę, za to z uwagą będą je chłonąć np. w czasie podróży. Ten audiobook jest właśnie dla Was.

Wiele praktycznych wskazówek z życia wziętych, a nie jakieś pseudonaukowe "wodolejstwo". Pozycja, po którą powinien sięgnąć każdy Ojciec.

Krzysztof Ziemiec, dziennikarz
Wartością ujęcia tematu ojcostwa w tej książce jest połączenie "szkiełka i oka" naukowca z doświadczeniem taty oraz chrześcijanina.

o. Józef Augustyn SJ
Dr Ken Canfield książką "Siedem sekretów efektywnych ojców" otwiera nową epokę w rozumieniu zagadnień współczesnego ojcostwa. Nareszcie jest dostępna dla polskiego czytelnika. Polecam ją wszystkim, którzy chcą odkrywać wartość ojcostwa.

Dariusz Cupiał, Inicjatywa Tato.Net

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Kupiłam ten audiobook mojemu Mężowi w prezencie. Jest długi (ok 7 godzin), ale do słuchania w drodze do pracy w sam raz. Mąż był bardzo zadowolony, mówił, że wreszcie ktoś konkretnie i męskim językiem opowiedział o co chodzi w ojcostwie.

autor opinii: Magdalena K.

Praktyczne prawdy

Pragniesz być przewodnikiem duchowym dla swoich dzieci, sięgnij po książkę lub e bok "Siedem sekretów efektywnych ojców". To pozycja która pomoże Ci zobaczyć co robisz dobrze, a co może potrzebuje korekty. Stosując prawdy w niej zawarte możesz liczyć na rodzicielski sukces. Gorąco zachęcam Cię do jej przeczytania. Nie będziesz żałował

autor opinii: Jan Motyka

Informacje techniczne

Czas nagrania: 7 h 14 min.
Format: CD MP3
Wydawnictwo: Inicjatywa Tato.net
Wydanie: Lublin 2014
ISBN: 978-83-7797-328-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Siedem sekretów efektywnych ojców
26.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...