O książce
Drogi Kliencie! W Wielkim Tygodniu pracujemy do środy włącznie. W dniach 17-22 kwietnia telefon księgarni będzie nieczynny. Zamówienia złożone od poniedziałku 14 kwietnia będziemy realizować od środy 23 kwietnia.
Życzymy głębokiego przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Sława

Czasem za marzenia trzeba zapłacić wysoką cenę...

Dayne wciąż nie może zapomnieć o pięknej Katy i zrobi wszystko, żeby znów być blisko niej. Dlatego postanawia obsadzić ją, dziewczynę znikąd, w głównej roli żeńskiej w kolejnym filmie ze swym udziałem.

Czy Katy, która po stracie bliskiej osoby zrezygnowała w przeszłości z kariery aktorskiej, skorzysta z szansy zagrania w hollywoodzkiej megaprodukcji u boku tak znanej gwiazdy? Czy to możliwe, by szczera, niewinna dziewczyna z prowincji odnalazła się w świecie show-biznesu i obdarzyła prawdziwym uczuciem amanta z Hollywood?

Czy Ashley, która przez przypadek znalazła się w garderobie rodziców, odkryje pilnie strzeżoną przez nich tajemnicę dotyczącą pierworodnego?

"Sława" to kontynuacja sagi rodziny Baxterów i pierwsza część serii "Pierworodny", na którą składają się jeszcze cztery tomy: Przebaczenie, "Odnalezienie", "Rodzina" i "Na zawsze".

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 388
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2008
ISBN:

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Sława
31.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9,99 zł
    lub za darmo - zobacz
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa