BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Spowiedź bez końca

Ocena:
(3 opinii)

Ta książka to rozmowa o najbardziej intymnym z sakramentów. Spowiedź dotyka przepaści duszy, jak żaden inny sakrament znajdując się na styku boskich i ludzkich tajemnic. Dominikanie Paweł Kozacki i Wojciech Prus mówią o trudach i pięknie spowiedzi, przypominającej rodzenie się nowego życia.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Urzekła mnie forma (pytanie - odpowiedź), gdzie pytający jest "fachowcem od duszy" i odpowiadający też ! Fantastyczny pomysł ! Prawie tak, jak objazdowy konfesjonał na kołach samochodu - niesamowity pomysł !! A ile dusz uratowanych !!

autor opinii: Olgierd

O "Spowiedzi bez końca"

To książka dla tych wszystkich, którzy pragną odświeżyć i pogłębić swoje spojrzenie na grzech, pokutę i nowe życie, które otrzymujemy w sakramencie pokuty i pojednania. Powinni ją przeczytać zwłaszcza ci, którzy buntują się przeciwko sakramentowi pojednania z Bogiem. Jest to też ksiązka, dla ludzi kiedyś zranionych przez spowiednika. Niech sięgną po nią wszyscy udręczeni poczuciem winy i ci, którzy nie wierzą, że ich grzechy mogą być odpuszczone. Po przeczytaniu tej książki, na pewno nie zabraknie im odwagi, by podejść do konfesjonału i wyszeptać dwa krótkie, ale jakże ważne słowa słowa: Panie zgrzeszyłem.

autor opinii: Ewa

Gorąco polecam

Rewelacyjna książka. Bardzo dokładnie i wnikliwie zagłębia się w tajemnice spowiedzi, wyjaśniając jej pochodzenie, znaczenie oraz analizuje najważniejsze problemy z tej tematyki. Gorąco polecam każdemu.

autor opinii: Michał Burda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 280
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2010
ISBN: 978-83-7033-746-9

Zobacz również

Spowiedź bez końca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...