BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Spowiedź nie musi bardzo boleć

Ocena:
(1 opinii)

Spowiedź jest "najtrudniejszym" sakramentem. Wymaga odsłonięcia się przed innym człowiekiem, dotknięcia tego, co intymne i wstydliwe. Wielu wiernych odczuwa niechęć, stres, skrępowanie lub nawet lęk przed spowiedzią, powody tego mogą być różne.

Niektórym spowiedź kojarzy się z procesem sądowym, a spowiednik ze wścibskim prokuratorem. Inni nie widzą jej sensu, skoro wciąż powracają do tych samych grzechów. Są też tacy, którzy zrazili się, bo w konfesjonale spotkali księdza, który ich nie zrozumiał albo obraził.

Odpowiadając na pytania dotyczące tych i wielu innych problemów ceniony spowiednik, o. Piotr Jordan Śliwiński, współtwórca pierwszej na świecie Szkoły dla spowiedników, pokazuje przyczyny tych trudności oraz drogę do ich pokonania.

Tym, dla których spowiedź jest przykrym obowiązkiem "do odklepania", książka ta pomoże odkryć w sakramencie pojednania to, co jest w nim najważniejsze - spotkanie z kochającym Bogiem.

Piotr Jordan Śliwiński OFMCap, znany spowiednik, kierownik duchowy osób konsekrowanych i świeckich, rekolekcjonista. Autor sześciu książek oraz dwóch cykli programów telewizyjnych poświęconych spowiedzi: Duchowy oddział ratunkowy i Z ojcem Jordanem przez kratki. Mieszka w Skomielnej Czarnej, niedaleko Krakowa.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo polecam

Książka napisana prostym językiem w formie bardzo przystępnej. polecam ją każdemu kto chce dobrze przygotować się i przeżyć spowiedź.

autor opinii: Ewelina N.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 244
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-277-1001-7

Zobacz również

Spowiedź nie musi bardzo boleć
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...