BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Sprawa Chrystusa

Poznaj historię najważniejszego dziennikarskiego śledztwa w dziejach!

 

Są na świecie ludzie (i to całkiem spora grupa), którzy twierdzą, że Boga nie ma. Zazwyczaj są bardzo śmiali w swoich twierdzeniach, ale brak im dowodów, którymi mogliby przekonać innych.

Jeden z amerykańskich dziennikarzy - Lee Strobel - postanowił przeprowadzić śledztwo, które miało m.in. wykazać, że Jezus wcale nie zmartwychwstał. Jednak, czy dwa tysiące lat po wydarzeniach w Jerozolimie możemy coś stwierdzić na pewno? Czy nauka może potwierdzić podstawowy fundament naszej wiary?

 

Lee Strobel, zagorzały ateista, był przekonany, że obali centralny punkt chrześcijańskiej nauki. Swoje działania prowadził skrupulatnie i uczciwie, zgodnie ze sztuką, wykorzystując te same metody, których używał przy tworzeniu swoich najważniejszych reportaży. Im bardziej zagłębiał się w swoje śledztwo, tym bliżej szokującej dla niego prawdy się znajdował.

 

Książka „Sprawa Chrystusa” prowadzi czytelnika krok po kroku tą samą drogą, którą kroczył Lee Strobel. Sprawdź, dokąd zaprowadziły go zebrane przez niego dowody.  

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 440
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: 2018
ISBN: 978-83-65889-30-0

Zobacz również

Książka wyróżniona Sprawa Chrystusa
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...