BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Strażnik świętego Papieża

Ocena:
(1 opinii)

Niesamowite świadectwo świętości Jana Pawła II przekazane przez bezpośredniego świadka, człowieka, który jako szwajcarski gwardzista stał tuż przy boku papieża.

To poruszające świadectwo ukazujące, w jaki sposób świętość Jana Pawła II inspirowała go iwciąż nie przestaje go inspirować, nawet w najtrudniejszych momentach jego życia, dając mu siłę do walki oto, co święty papież nazwał "wysokimi standardami zwyczajnego chrześcijańskiego życia".

Mam wielką nadzieję, że książka przybliży wielu ludzi do Jana Pawła II, a przez niego do Chrystusa, któremu święty Papież, przez zawierzenie Matce Bożej, poświęcił całego siebie, aż po ostatnią chwilę swojego życia na tym świecie.

Ta fascynująca ibardzo osobista historia spotkań pewnego szwajcarskiego gwardzisty z Janem Pawłem II ujmuje czytelnika spojrzeniem na nieznane fakty zżycia i pracy papieża oraz jego osobistych strażników. Niezwykłe spotkania z papieżem ukształtowały życie ispojrzenie Andreasa Widmera na wiarę, rodzinę i pracę - począwszy od służby w Gwardii Szwajcarskiej, aż po pracę wcharakterze prezesa zarządu wielkich firm. Dobre i prawdziwe kierowanie ludźmi wymaga pojednania naszego życia zawodowego z życiem duchowym, zaś święty Papież i prezes Widmer to dwaj ludzie, którzy pokazują, jak wpraktyce wygląda to na co dzień.

autorka biograficznej książki "Ocalona, aby mówić"

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna

Wspaniała Ksiązka

autor opinii: Anna Duminska-Kierska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: AA
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7864-392-0

Zobacz również

Strażnik świętego Papieża
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...