BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Św. Barbara. Boże Narodzenie. Św. Mikołaj. Tom 5

Seria "Widzialne i niewidzialne" to niesamowite audycje, które odkrywają tajemnice wiary i demaskują kłamstwo magii, okultyzmu czy astrologii. Cykl swoją premierę miał na antenie Radia Plus w ostatnim roku XX wieku, a kolejne odcinki były emitowane przez 20 miesięcy.

Piąta część cyklu to spotkania ze św. Barbarą, św. Mikołajem i Nowonarodzonym Jezusem.

Św. Barbara - opieka z nieba dla tych, co pod ziemią

Barbara znaczy "obca". Św. Barbara męczennica ma pod swoją opieką wiele różnych profesji: żołnierzy, saperów, hutników i marynarzy. Dawniej wszystkie statki w Europie opatrywane były jej wizerunkiem. Jest patronką dobrej śmierci. Od XX wieku św. Barbara znana jest przede wszystkim jako patronka górników. Ta jedna z najdzielniejszych kobiet w historii Kościoła rzeczywiście otacza ich szczególną łaską.

Zespół "Widzialne i niewidzialne" dotarł do historii, które - choć wydarzyły się pod ziemią - bardzo ściśle łączą się z niebem. Ten odcinek jest głównie o górnikach, jej podopiecznych.

Św. Mikołaj - najbardziej kochany, choć najmniej znany

Świat współczesny uczynił z niego grubego dziadka z Laponii, który przyjaźni się z reniferami, niekiedy daje prezenty, ale znacznie częściej naciąga nas na zakupy w supermarkecie. Tymczasem św. Mikołaj jest dla prawosławia najważniejszym świętym Kościoła.

Był bardzo bogaty, ale cały swój majątek rozdał ubogim. Został biskupem Miry i stał się niezwykle charyzmatycznym, odważnym i bezkompromisowym wyznawcą Chrystusa. Jego grób jest miejscem ciągłych pielgrzymek, a ciało nadal nie uległo rozkładowi.

Boże Narodzenie - "ma granice Nieskończony"

Najważniejsze urodziny wszechświata, celebrowane na całym świecie w niezwykle uroczysty sposób, są najbardziej niepojętym i niezasłużonym darem, cudem, wydarzeniem w historii ludzkości. Wcielenie Boga w ciało człowieka, początek życia, które było zawsze. Cud za sprawą Ducha Świętego dokonany w ciele prostej dziewczyny.

Zespół "Widzialne i niewidzialne" przeniósł się w czasie i przestrzeni, by stać się świadkiem cudownego poczęcia i radosnych narodzin.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Wydawnictwo: Rajmedia
Wydanie: Warszawa
ISBN: 978-83-63154-12-7

Zobacz również

Zajrzyj do książki Św. Barbara. Boże Narodzenie. Św. Mikołaj. Tom 5 Św. Barbara. Boże Narodzenie. Św. Mikołaj. Tom 5
24.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...