BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Św. Barbara. Boże Narodzenie. Św. Mikołaj. Tom 5

Seria "Widzialne i niewidzialne" to niesamowite audycje, które odkrywają tajemnice wiary i demaskują kłamstwo magii, okultyzmu czy astrologii. Cykl swoją premierę miał na antenie Radia Plus w ostatnim roku XX wieku, a kolejne odcinki były emitowane przez 20 miesięcy.

Piąta część cyklu to spotkania ze św. Barbarą, św. Mikołajem i Nowonarodzonym Jezusem.

Św. Barbara - opieka z nieba dla tych, co pod ziemią

Barbara znaczy "obca". Św. Barbara męczennica ma pod swoją opieką wiele różnych profesji: żołnierzy, saperów, hutników i marynarzy. Dawniej wszystkie statki w Europie opatrywane były jej wizerunkiem. Jest patronką dobrej śmierci. Od XX wieku św. Barbara znana jest przede wszystkim jako patronka górników. Ta jedna z najdzielniejszych kobiet w historii Kościoła rzeczywiście otacza ich szczególną łaską.

Zespół "Widzialne i niewidzialne" dotarł do historii, które - choć wydarzyły się pod ziemią - bardzo ściśle łączą się z niebem. Ten odcinek jest głównie o górnikach, jej podopiecznych.

Św. Mikołaj - najbardziej kochany, choć najmniej znany

Świat współczesny uczynił z niego grubego dziadka z Laponii, który przyjaźni się z reniferami, niekiedy daje prezenty, ale znacznie częściej naciąga nas na zakupy w supermarkecie. Tymczasem św. Mikołaj jest dla prawosławia najważniejszym świętym Kościoła.

Był bardzo bogaty, ale cały swój majątek rozdał ubogim. Został biskupem Miry i stał się niezwykle charyzmatycznym, odważnym i bezkompromisowym wyznawcą Chrystusa. Jego grób jest miejscem ciągłych pielgrzymek, a ciało nadal nie uległo rozkładowi.

Boże Narodzenie - "ma granice Nieskończony"

Najważniejsze urodziny wszechświata, celebrowane na całym świecie w niezwykle uroczysty sposób, są najbardziej niepojętym i niezasłużonym darem, cudem, wydarzeniem w historii ludzkości. Wcielenie Boga w ciało człowieka, początek życia, które było zawsze. Cud za sprawą Ducha Świętego dokonany w ciele prostej dziewczyny.

Zespół "Widzialne i niewidzialne" przeniósł się w czasie i przestrzeni, by stać się świadkiem cudownego poczęcia i radosnych narodzin.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Wydawnictwo: Rajmedia
Wydanie: Warszawa
ISBN: 978-83-63154-12-7

Zobacz również

Zajrzyj do książki Św. Barbara. Boże Narodzenie. Św. Mikołaj. Tom 5 Św. Barbara. Boże Narodzenie. Św. Mikołaj. Tom 5
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...