BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Świadectwo. Dziennik duchowy

Ocena:
(2 opinii)
Kochać Chrystusa trzeba w ludziach, bo On tam jest spragniony miłości. Nie w abstrakcyjnych wyobrażeniach, lecz w konkretnych osobach, które znam i spotykam, zwłaszcza w tych, w których brak miłości.

Alicja Lenczewska

Alicja Lenczewska zmarła w Szczecinie 5 stycznia 2012 roku. Ta mało znana mistyczka zostawiła nam poruszające dzienniki, w których zapisała słowa, jakie – za jej pośrednictwem – Pan Jezus kieruje do każdego z nas.

Każdego prowadzę drogą dopasowaną do jego możliwości. Maksymalnie optymalną. Dlatego drogi są różne i nie można komuś zazdrościć jego drogi, jego doznań czy łask. Każdy otrzymuje to, co dla niego najwłaściwsze i najlepsze, choćby wydawało się inaczej. Wy nie macie pełnego rozeznania. Dlatego musicie Mi ufać i godzić się na to, co czynię w waszym życiu. Godzić się z radością i ufnością, bo jest to najlepsze ze wszystkiego, co mogłoby być.

Fragment książki

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Cudowna

Cudowny dialog Alicji z Jezusem,Bogiem tak bliskim i tak kochającym.Poprzez "Świadectwo" Bóg mówi do człowieka,którego pokochał miłością bezgraniczną,bezwarunkową.Podczas czytania pojawiały się dreszcze na ciele i niedowierzanie,że On mówi do mnie.Z całego serca polecam wszystkim szukającym Boga i tym już zakochanym w Nim.Książka rozpala serca Bożą miłością.Polecam również "Słowo Pouczenia"Alicji Lenczewskiej.

autor opinii: Małgorzata Szmyt

Niezwykła

Książkę tę czytałam w trudnym momencie życia. Dała mi ona ukojenie, którego bardzo potrzebowałam. :) Ale nic w tym dziwnego - na kartach "Świadectwa" mówi sam Jezus. Polecam strapionym oraz tym, którzy chcą nawiązać z Bogiem osobistą, intymną relację opartą na zaufaniu.

autor opinii: Czytelniczka

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 672
Wydawnictwo: Agape
Wydanie: Poznań 2016
ISBN: 978-83-64774-38-6

Zobacz również

Świadectwo. Dziennik duchowy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...