BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Świat naszych uczuć. Mały przewodnik w poznawaniu i kształtowaniu ludzkich uczuć

Ocena:
(2 opinii)

Książka jest zapisem refleksji o. Józefa Augustyna na temat ludzkich uczuć, lęków i wychowania seksualnego, które rodziły się w kontekście bogatej działalności duszpasterskiej Autora.

Każde zdanie poparte jest dużym doświadczeniem kierownictwa duchowego oraz doskonałą znajomością ludzkiej psychiki.

Książka, jak wskazuje jej podtytuł, jest praktycznym przewodnikiem, dzięki któremu możemy łatwiej odkrywać bogactwo swoich uczuć, akceptować je i uczyć się nimi mądrze kierować.

Cenne jest to, iż usiłuje ona łączyć problemy natury emocjonalnej z doświadczeniem duchowym i religijnym. W praktyce codziennego życia nie da się bowiem oddzielić problemów emocjonalnych i psychicznych od moralności i wiary.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Ku nawróceniu serca

Treść przeczytanej przeze mnie książki pozwoliła mi przyjrzeć się tej sferze życia człowieka, która w obecnych czasach wydaje się być zagłuszana przez styl życia, nacechowany pośpiechem i aktywizmem. A przecież prawdziwe nawrócenie to przemiana serca, czyli tego, co w nas najintymniejsze - i nieśmiertelne. Przeczytanie tej książki pomogło mi wkroczyć na drogę odkrywania samej siebie, tego, co piękne i tego, co trudne w sferze moich uczuć - aby pozwolić Jezusowi kształtować w sobie Jego uczucia i dążenia, a przez to stawać się nowym człowiekiem.

autor opinii: s. Maria Ściegienna

Warto przeczytać

Mam nadzieję ze wielu ludzi może skorzystać z tej pomocy. Książka o naszych uczuciach jest bardzo potrzebna w dzisiejszym świecie, dotyka naszego serca i tego co tak naprawdę się w nim dzieje. Nikt z nas sam nie jest w stanie spojrzeć na siebie obiektywnie, potrzebujemy dobrego kierownika-człowieka który pomoże nam lepiej siebie poznać i pokieruje nami. Zachęcam do przeczytania tej książki ludzi, którym jest trudno otworzyć swoje trzecie pomieszczenie, swojej głębi, zranień,cierpienia i bólu. Tyko otwartość prowadzi do wolności -powodzenia.

autor opinii: Aga

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 168
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2010
ISBN: 978-83-7595-421-0

Zobacz również

Świat naszych uczuć. Mały przewodnik w poznawaniu i kształtowaniu ludzkich uczuć
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...