BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Święta codzienność. O liturgii przemieniającej życie

Czy poznałeś już tajemnicę, która nieustannie przemienia serca ludzi, a poprzez nie - świat?

Chcemy Ci przedstawić praktyczny poradnik uświęcania codzienności. Jeśli zastanawiasz się, jak połączyć liturgię z prozą mijających tygodni, to coś dla Ciebie!

Dowiesz się z niego również, co zrobić, żeby nie było w naszym życiu podziału na to, co święte i na całą resztę, która wydaje się ze świętością mieć niewiele wspólnego.

Autor wprowadza czytelnika w tajemnicę liturgii. Wszystko po to, by doświadczyć jej mocy. Okazuje się, że do tego trzeba przede wszystkim zmienić perspektywę. To nie my kształtujemy liturgię, to ona kształtuje nas!

Kluczowym pytaniem, które stawiam sobie od wielu lat, a które stało się źródłem powstania tej książki, jest kwestia relacji, jaka zachodzi między liturgią a życiem konkretnego człowieka, między świętymi celebracjami a naszą codziennością. (…) Jak uczynić liturgię czymś najważniejszym w życiu i jak sprawić, aby całe życie było liturgią, a więc piękną pieśnią chwały dla Boga?

Krzysztof Porosło to ksiądz archidiecezji krakowskiej, pasjonat i popularyzator liturgii, pomysłodawca i współorganizator rekolekcji liturgicznych Mysterium fascinans, które odbywają się od 2008 roku. Autor kilkunastu książek poświęconych przede wszystkim zagadnieniom liturgicznym.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: 2018
ISBN: 978-83-277-1561-6

Zobacz również

Święta codzienność. O liturgii przemieniającej życie
29.99 zł
22.49 zł
Oszczędzasz 7.50 zł (25%)
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...