BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Święta Rita. Cudowna historia patronki od spraw beznadziejnych

Ocena:
(4 opinii)

Rita z Cascii to dziś jedna z ulubionych świętych. Solidnie na tę pozycję zapracowała swoją... skutecznością. Tysiące ludzi - o czym głoszą pozostawione świadectwa - doświadczyło i doświadcza jej wstawiennictwa nawet w najtrudniejszych sprawach. Jest patronką od spraw beznadziejnych, przy czym w kontekście św. Rity należałoby napisać: wydawałoby się beznadziejnych...

W albumie znalazły się: bogato ilustrowana biografia, nabożeństwo, historia i miejsca kultu, także w Polsce oraz modlitwy za wstawiennictwem św. Rity w sprawach trudnych. Wszystko to sprawia, że publikacja nie jest zwykłym albumem, ale dodatkowo przewodnikiem i modlitewnikiem. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej przyczyni się ona do popularyzacji kultu wyjątkowej świętej - św. Rity z Cascii.

Zapraszamy także na seans poruszającego filmu o Ricie z Cascii. Znakomicie zrealizowany, z ciekawą, intrygującą fabułą, wiernie oddający ducha epoki, łączący najlepsze wartości obrazu historycznego z jasnym, klarownym przesłaniem moralnym, które swoim życiem niosła tytułowa bohaterka.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Święta Rita

Książka bardzo dobra - warto przeczytać i obejrzeć film

autor opinii: Halina Siemińska

Bardzo dobra książka. Tytuł pokrywa się z życiem.

autor opinii: Zbigniew Szabela

Będąc na pielgrzymce zetknęłam sie z fragmentem filmu o Św, Rycie. Bardzo mnie zaciekawił i szukałam więcej na ten temat. Książka bardzo dobra a film rewelacyjny. Ciesze sie żę sie na ten tytuł zdecydowałam.

polecam

Ksiązka jest ciekawa zawiera dużo ciekawych szczegółowych informacji o Św. Ricie nawet może jest bardziej ciekawa od filmu

autor opinii: Edyta

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7569-221-1

Zobacz również

Święta Rita. Cudowna historia patronki od spraw beznadziejnych
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...