BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Święta Rita. Cudowna historia patronki od spraw beznadziejnych

Ocena:
(3 opinii)

Rita z Cascii to dziś jedna z ulubionych świętych. Solidnie na tę pozycję zapracowała swoją... skutecznością. Tysiące ludzi - o czym głoszą pozostawione świadectwa - doświadczyło i doświadcza jej wstawiennictwa nawet w najtrudniejszych sprawach. Jest patronką od spraw beznadziejnych, przy czym w kontekście św. Rity należałoby napisać: wydawałoby się beznadziejnych...

W albumie znalazły się: bogato ilustrowana biografia, nabożeństwo, historia i miejsca kultu, także w Polsce oraz modlitwy za wstawiennictwem św. Rity w sprawach trudnych. Wszystko to sprawia, że publikacja nie jest zwykłym albumem, ale dodatkowo przewodnikiem i modlitewnikiem. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej przyczyni się ona do popularyzacji kultu wyjątkowej świętej - św. Rity z Cascii.

Zapraszamy także na seans poruszającego filmu o Ricie z Cascii. Znakomicie zrealizowany, z ciekawą, intrygującą fabułą, wiernie oddający ducha epoki, łączący najlepsze wartości obrazu historycznego z jasnym, klarownym przesłaniem moralnym, które swoim życiem niosła tytułowa bohaterka.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra książka. Tytuł pokrywa się z życiem.

autor opinii: Zbigniew Szabela

Będąc na pielgrzymce zetknęłam sie z fragmentem filmu o Św, Rycie. Bardzo mnie zaciekawił i szukałam więcej na ten temat. Książka bardzo dobra a film rewelacyjny. Ciesze sie żę sie na ten tytuł zdecydowałam.

polecam

Ksiązka jest ciekawa zawiera dużo ciekawych szczegółowych informacji o Św. Ricie nawet może jest bardziej ciekawa od filmu

autor opinii: Edyta

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7569-221-1

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...