BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Sztuka pokonywania kryzysu

Ocena:
(1 opinii)

Wsłuchaj się w siebie - pokonaj słabości!

"Sztuka pokonywania kryzysu" jest poradnikiem. Wskazówki zawarte w książce dają wiedzę na temat sposobów radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi, różnorodnymi obciążeniami organizmu, wynikającymi z obniżenia nastroju lub dyskomfortu fizycznego, psychicznego oraz duchowego.

Każdy z nas musi radzić sobie z rozmaitymi przeciwnościami. Dzięki książce "Sztuka pokonywania kryzysu" nauczymy się walczyć ze swoimi słabościami i chwilowymi niepowodzeniami.

Paulina Iwińska-Biernawska - redaktor Pib, dziennikarz radiowy i telewizyjny, wydawca, producent, z wykształcenia kulturoznawca, teatrolog, specjalista od mediów, ale także teolog i trener (warsztat psychologiczny), kocha radio, teatr i Męża.

Ks. Stanisław Tokarski - doktor nauk humanistycznych, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor psychoterapii, założyciel i wice-przewodniczący Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Zainteresowania naukowe i badawcze autora dotyczą współwystępowania i możliwych zależności pomiędzy rozwojem osobowości a rodzajem religijności i zdrowiem psychicznym, zwłaszcza odczuwaną jakością życia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia książki

Bardzo dobra więcej poradników tego autora

autor opinii: Robert Przytulski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 116
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7595-669-6

Zobacz również

Sztuka pokonywania kryzysu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...