BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Szusta rano

Ocena:
(5 opinii)

Najnowsza książka o. Szustaka już jest na rynku!

To doskonały codziennik motywacyjny, czyli książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej można przeżyć każdy dzień! Złap więc razem z o. Adamem Szustakiem zdrowy dystans do siebie i innych, i dowiedz się, jak radzić sobie z trudnościami, jak nie być tak bardzo pospinanym, jednocześnie pamiętając o tym, co ważne.

To książka, która obudzi Cię do życia i do działania!

Książka "Szusta rano" to najważniejsze myśli z vloga o. Adama. To codzienna dawka energii, którą zapewni Ci przeczytanie zaledwie kilku akapitów. Zajmuje to dokładnie dwie minuty, a chodzić z dobrą myślą można cały dzień.

  "Szusta rano" - książka, która podpowie Ci:

 • Jak z upadku powstają Boże dzieci?
 • Dlaczego nie powinniśmy bać się o jutro?
 • Czemu jesteśmy nieszczęśliwi?
 • Czym grozi porównywanie się do innych ludzi?
 • Na czym polega prawdziwa odwaga?
 • Dlaczego Pan Bóg przychodzi od razu, a niekiedy bardzo późno?
Jak każdy człowiek mam swoich ulubieńców, do których słów sięgam częściej, od których się czegoś uczę. W tej książce przekazuję Wam, kilka myśli, od ludzi, którzy dla mnie samego są inspiracją. Jest to zarówno Dwayne Johnson, Rocky Balboa, czy Pietrek z “Rancza”, ale też nieprzeciętny w swym geniuszu Albert Einstein, czy średniowieczny zakonnik Tomasz à Kempis, przede wszystkim jest jednak Pan Bóg, w swoim Słowie zapisanym na kartach Pisma Świętego. Dlaczego tak różnorodnie i wręcz może nawet mało pobożnie? Dlatego, że genialność Ducha Świętego polega na tym, że w każdym człowieku znajdziemy jakieś dobro. Czytając codziennik, róbmy więc wszystko, by nasze życie nie było tylko dryfowaniem od brzegu do brzegu, leniwym obijaniem się o wydarzenia i ludzi, ale by było prawdziwą petardą, wulkanem dobra i sensu prowadzącego do zbawienia. ADAM SZUSTAK OP"

Każdego dnia będzie Ci towarzyszył jeden cytat - z Pisma Świętego, z bestsellerowych filmów i książek oraz od wielkich myślicieli - który poprowadzi Cię w pracy nad sobą.

To książka dobra zwłaszcza dla tych, których dusze wyglądają nieco jak małe przestraszone dzieci - które dotyka strach przed różnymi trudnościami, złem tego świata, a także szatanem i jego zasadzkami.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Codzienna dawka słowa

Bardzo pomocna dla tych którzy wstajac rano nie wiedzą jak zacząć dzień. Fantastyczna dawka dobrego słowa, a przecież najlepsze jest Słowo Boże. polecam tą książkę gorąco.

autor opinii: Kasia Żaboklicka

ocena książki Szuta rano

wstępnie przeglądając książkę oceniam ją jako godną polecenia.Kupiłam tę książkę na prezent

Świetna książka

Ta książka jest bezcenna. Jest wyjątkowa. Wśród setek książek w moim zbiorze stawiam ja na pierwszym miejscu. Treść dedykowana na każdy dzień czyni każdy dzień ubogacony myślami-drogowskazami przpominającymi jak dany dzień możemy uczynić bardziej wartościowym i jak z pozytkiem ten dzień zakończyć. Polecam tą książkę każdemu. Kieruję wdzięczność i wyrazy największego uznania i szacunku dla Autore tej znakomitej ksiązki.

autor opinii: Stanisław Łukaszewski

Bardzo dobra książka, dużo mądrości z Pisma Świętego i od znanych ludzi a o.Szustak świetnie daną mądrość interpretuje. Książka motywuje do działania, zwiększa poczucie własnej wartości, pokazuje piękno życia według bożych zasad.

autor opinii: Anna Kosecka

Jest jedną z najwspanialszych i pomocnych książek, jakie zakupiłam. Dziękuję bardzo :)

autor opinii: Agnieszka Fiszer

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 560
Wydawnictwo: Stacja7
Wydanie: 2019
ISBN: 9788395122446

Zobacz również

Książka wyróżniona Szusta rano
49.90 zł
39.90 zł
Oszczędzasz 10.00 zł (20%)
 • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
 • Dostawa za jedyne 9.90 zł
  - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...