BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Tajemnice Biblii

Praca zbiorowa

Koniec życia Jezusa - Jego ukrzyżowanie i zmartwychwstanie - to wielkie tajemnice zgłębiane przez wieki. Ale jeszcze większą tajemnicą jest samo istnienie Chrystusa. Bo przecież Jezus z Nazaretu był samym Bogiem, Bogiem, który chodził po ziemi, oddychał powietrzem, zostawiał ślady w pyle dróg. Zważywszy na fakt, że Jezus urodził się po prostu jako syn cieśli, Jego życie przewyższa życie każdego innego człowieka pod względem złożoności i tajemniczości.

Tak zaczyna się debata dotycząca życia Jezusa, życia osłoniętego tajemnicą i pełnego wielorakiego sensu. Spróbuj zgłębić tę tajemnicę i wiele innych kontrowersyjnych sekretów Biblii, takich jak zagadka początku wszechświata, istnienie aniołów i demonów, nieprawdopodobne bitwy i cuda.

Odpowiedzi na twoje pytania ożywają na kartach tego nietypowego przewodnika, pełnego niesamowitych fotografii, kolorowych ilustracji, faktów, wyników poszukiwań naukowców i komentarzy specjalistów. Odkryj sam odpowiedzi na tajemnice Biblii i ich znaczenie w czasach współczesnych oraz w twoim własnym życiu.

Starożytny tekst, który nazywamy Biblią, pełen jest zadziwiających i tajemniczych wydarzeń, osób, faktów i słów. Opisuje też katastrofy, kataklizmy i nieszczęścia gnębiące ludzi. Choć Biblia liczy tysiące lat, to ludzie, których spotykamy na jej stronicach, są zadziwiająco podobni do nas. Walczyli, odnosili sukcesy, czasami doznawali porażek, upadali i błądzili. Ich twarze jaśniały w chwilach radości i chmurniały w chwilach smutku. Tak jak my, oni również doświadczali niewyjaśnionego, chcieli zrozumieć ten świat i swoje miejsce w nim.

Książka próbuje zgłębić te tajemnice i wiele innych kontrowersyjnych sekretów Biblii, takich jak zagadka początku wszechświata, istnienie aniołów i demonów, nieprawdopodobne bitwy i cuda. Książka została opracowana przez specjalistów zajmujących się naukami biblijnymi i okołobiblijnymi. Wiele niezwykłaych wydarzeń opisanych w Biblii konfrontowanych jest z odkryciami archeologii, historii, geologii, paleontologii, fizyki i chemii.

Po tysiącach lat biblijne tajemnice wciąż mają moc fascynowania, zadziwiania, wprawiania w zachwyt. A co najważniejsze, przypominają nam o tym, że nasze życie i nasz świat mogą nas zaskoczyć niejedną niespodzianką, jeśli tylko mamy na tyle otwarte oczy wiary, aby ją dostrzec.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 176
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7595-300-8

Zobacz również

Tajemnice Biblii
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...